Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. bezy.

    Cztery kox furki

    mógłbyś napisać jakich baków brakuje?
  4. bezy.

    Cztery kox furki

    @kxbusixx Buffalo nadal dostępne do kupna?
  5. bezy.

    Cokolwiek do 800k

    Blade 2.2 - FT. bez nitra i wykrywacza.
  6. bezy.

    Cztery kox furki

    Blade 2.2 - FT. bez nitra i wykrywacza za buffka?
  7. bezy.

    @LOCK

    Blade 2.2 - FT. bez nitra i wykrywacza.
  8. bezy.

    Autko do 550k

    Blade 2.2 - FT. bez wykrywacza i nitra.
  9. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Veon @K4nciasty 2. Najlepszy Moderator/ka: @H4ZE. @japkooo. @PontoniastY. 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @AcoreQ @PerPani @Teddy. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @Limitless @TheTomson 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @Worthless 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Radio 4Music 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAMD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @DawidJasper @xAvenes* @davio' 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Thug 4Life 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Kosciastyyy @Veeito 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: --- 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @HaaQu* 13. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Happa @dudus* 14. Najlepszy Redaktor: --- 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Alpaka* @pluuum @Gracusek 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @DanielRB 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Przyciemnienie szyb, Nowy interfejs do naprawiania pojazdów. 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety, Kopalnia. 19. Przegryw miesiąca: --- 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): ---
  10. Kosciasty Ty mój wspaniały kolego, przyjacielu, bracie, życzę Ci miłego dnia/wieczoru w zależności kiedy to czytasz.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. bezy.

    Powrót lobson

    witamy ponownie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin