Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. bezy.

    lock

    sprzedane, mozna zamknac
  2. bezy.

    lock

    dzięki, dalej
  3. bezy.

    lock

    fajny start, ale dalej
  4. bezy.

    lock

    Model: elegy ID: 81125 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14k Dodatki: 2.2 ft bez nitro, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), Cena: oferty Coś od siebie: auto jak auto, jezdzi SS’y: https://imgur.com/UTRRYqB
  5. bezy.

    elegy 2.2

    Model: elegy ID: 81125 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14k Dodatki: 2.2 ft bez nitro, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), Cena: oferty Coś od siebie: auto jak auto, jezdzi SS’y: https://imgur.com/UTRRYqB
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Login: baniak Nick: bezi. ID pojazdu: 140380 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sultan RS Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  8. bezy.

    Flash 2.2

    dalej, ofa pw 500k
  9. bezy.

    Flash 2.2

    Model: Flash ID: 55256 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 137km Dodatki: 2.2 ft. bez nitra i baku Cena: oferujcie Coś od siebie: fajne male auto SS’y:
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. bezy.

    Lock

    jakie kt za cometa? 550
  12. Model: najlepiej Jester, Flash, ZR-350, Sultan Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: mały jakby dało radę Cena: ja zaoferuje Dodatki: 2.2 ft/pft Coś od siebie: koniecznie ICE/LAZUR
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Model: Sultan/Elegy/Cheetah/Bullet i proponujcie inne też Pojemność silnika: Najlepiej 2.2 Przebieg pojazdu: Fajnie jakby był niski Cena: do 3.2kk Dodatki: ft. bez nitra Coś od siebie: koniecznie niebieskie lampy - lazur/ice itd. tylko nie ciemny niebieski ani granat
  15. Nick: bezi., wczesniej beezy. Wiek: 21 Ranga podczas odejścia: Starszy Extrimowicz Data odejścia z organizacji: 11 grudnia 2023 Dowód o odejściu z organizacji (może być ss z ogłoszeń): Starszy Extrimowicz @beezy. Odchodzi z organizacji na własne życzenie. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: tak, Komanderze Tymku Nick który używasz na discordzie: 11beezy. Coś od siebie: trzeba by bylo wrocic nie Powrót na rangę Explorer.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin