Cześć, wtedy gdy napisałem pożegnanie niestety to były słowa na wiatr, lecz teraz na 100% odchodzę, ale nie na rok trochę krócej, powody mojego odejścia:
- Za dużo czasu spędziłem przed komputerem (żałuję)
- Sam widzę, co się ze mną dzieje...
Pozdrawiam administrację serwera jak i graczy, niestety nie pozdrowię wielu osób tutaj, bo grałem ok 2 tygodnie i zdążyłem poznać niewiele osób.
KNX- Spoko gość zdążyłem Cię niedawno poznać
Gumis (chyba tak) - Dzięki za pomoc na początku gry, podwiozłeś mnie do pracy.
BarT- pozdrawiam
Zebra- też pozdrawiam
To tyle żegnam was