GraczDLC
-
Postów
68 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia GraczDLC
Użytkownik (2/4)
154
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje GraczDLC
-
kurde nie rozumiem tej paniki idę sobie do media expert żeby kupić myszkę a w media expert zamknięte no cóż i zdecydowałem pójść do komputronik o po drodze do komputronika jest komenda policjo i jak przechodziłem to policjant mnie zatrzymuję i kurde chcę mi dać mandat a ja mu mówię a za co mi pan chcę mandat dać a on odpowiada ze jest epidemia koronowirusa i ze nie można wychodzić z domu a ja mu wtedy powiedziałem ze nie nie ma jeszcze takiego prawa a on nić nie odpowiedział i sobie poszedł z powrotem do komendy nie no wiem ze jest ten koronowirus ale beż przesady tak panikować był kiedyś choroba ,,cholera'' i co ludzie panikowali? własnie ze nie panikowali żyli normalnie jakby nie było tej choroby.
