Skocz do zawartości

GraczDLC

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GraczDLC

  1. GraczDLC

    Screeny z innych Gier :>

    hm.... Chyba coś z nią nie tak
  2. GraczDLC

    EKSKLUZYWNY KONKURS

    fajnie by było wygrać czy kiedyś uda się ? xD
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. GraczDLC

    Rymowanki

    Siedziałem na słupku na lewym półdupku, a prawy półdupek zwisał po za słupek. HEJ SIUP ZMIANA dup! Siedziałem na słupku na prawym półdupku, a lewy półdupek zwisał po za słupek! hehe
  5. miło by było jak bym wygrał
  6. GraczDLC

    Konkurs o 10k

    fajnie by było wygrać bo brakuje mi 10k na up1 do jesterka
  7. fajniutki samochodzik kurde biorę udział i pozdro
  8. GraczDLC

    Ankieta

    a kto ten tobik ale i tak jestem za odbanowanie xD
  9. Dobra nuta na spanie hehe 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin