Skocz do zawartości

GraczDLC

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GraczDLC

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. tak jak w temacie wybieracie jednego ulubionego aktora oraz jedną ulubioną aktorkę oraz jak chcecie możecie napisać w jakim filmie występował czy występowała to ja zaczynam : aktorka- sadie sink ( stranger things, grała role max mayfield) aktor: David Harbour (stranger things, grał role chief hoppera policjanta hawkings )
  3. nie Czy grałeś happy wheels ?
  4. w ciągu 24 h obejrzałem wszystkie 3 sezony stranger things i nie wiem co teraz xD Pierwszy raz jakiś film mnie tak wciągnął no i ten tego nie wytrzymam do 4 sezonu xD kurde co ja bredzie xD 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. GraczDLC

      GraczDLC

      aż przez ten film zakochałem się kurde w rudej max xD 

       

    3. Romek.

      Romek.

      Tez tak mialem jeszcze z la casa de papel i wiedzminen

    4. FragusS

      FragusS

      Też tak miałem. Tylko w tydzień. No szczęście na koniec tego roku wychodzi 4 sezon. 

    5. GraczDLC

      GraczDLC

      @FragusS info potwierdzone ? 

    6. FragusS
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. GraczDLC

    Powrót Qeksy

    witaj z powrotem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin