Skocz do zawartości

GraczDLC

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GraczDLC

  1. ej panowie i panie coś mi powiadomienia się popsuły, wyskakują mi powiadomienia z 16 pazdziernika itp xD albo datami coś nie tak strona sie psuje xD 

  2. GraczDLC

    Nabij sobie followa

    dołaczam się do zabawy
  3. przyjechałem sobie bo długiej trasy do katowic a tu wyskakuje powiadomienie ze iem 2020 beż publiczności no fajnie kurde straciłem hajs :/

  4. GraczDLC

    DO USUNIECIA

    pewnie chciałeś zdobić tak repke oraz zareklamować kanał na yt
  5. wszystko ładne ale radiolka to kozak
  6. o jak bym wygrał to bym od razu to wydał na silnik 1.8 do jestera
  7. kozaczek film widać potencjał
  8. GraczDLC

    Screeny z innych Gier :>

    taki TITANIC nie pytajcie ile budowaliśmy ale w luj długo
  9. I pomidorek jest zielony hehe oraz jeszcze raz gratki :D

  10. witamy cie na najlepszym serwerze
  11. GraczDLC

    Modele

    kozak powinny to dodać na 4life by było kozak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin