Skocz do zawartości

SidowyMlecyk

Gracz
  • Postów

    199
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SidowyMlecyk

  1. @Roko. Kiedy będziesz serwerze? Podbije swoją offke z 3kk na 3.05kk
  2. Jak @AreXsoN chciał mi tego admirała za 2kk sprzedać wiec No
  3. W jakim kabarecie występujesz że taki śmieszny jesteś? Dalej
  4. Model: Perennial (404) ID: 44689 Pojemność silnika: 1200cm3 Przebieg pojazdu: 90056,5km Dodatki: nic Cena: nic Coś od siebie: nic SS’y: Potem
  5. No tak boe nie hce dostać punktów ale dodaj na dc Nubax#9564 11k
  6. Dc Nubax#9564 Dogadamy się jak nic Tu daje 8k żeby punktów nie było
  7. Elegy- 850k ps Comet-500k na teraz Na start jak cos
  8. Model: Bulet ID: 22375 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 21479,8km Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (OCB 03 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 35 75|||||2,2 FT bez nitra,atrapy szyb up4 baki 35 50 oraz visu||| Cena: ok Coś od siebie: FAjny bulet !!! SS’y: Do 24h
  9. SidowyMlecyk

    Jester 2,0

    XD sprzedany za 515k
  10. ABS są hrydry brak bo ma up3 Jak narazie słabo ostatnio 2.2 ft bez nitra za 1.06kk sprzedałem
  11. To że masz taki majątek to nie oznacza że tyle musisz dawac Od teraz oferty: 875k+
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin