Skocz do zawartości

Fr3sH

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Fr3sH

  1. Może tak, nie oceniam jak nie znam hehe
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Siemanko, w razie jakbyś coś potrzebował to pisz. Na start polecam ci iść na magazyn (w LS) Potem wbij sobie 1500 LP i idź odrazu na kopalnie, chyba że wolisz kuriera od 500 LP ale kto co woli. Powodzonka
  5. Bardzo przyjemny wywiad, mam nadzieję, że kiedys uda sie cos razem skleić
  6. Fr3sH

    Siemano

    No grają grają. Może mnie kojarzysz Flou. Miłej gierki, jeśli wrócisz
  7. Fr3sH

    Hejka wszystkim

    hejka, miłej gry
  8. Fr3sH

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje jak zawsze, krótka piłka.
  9. Siemanko, 1. Kopalnia ale mi tam sie nudzi. 2. Kurier 3. Lawety
  10. Fr3sH

    Nabij sobie Repke V2.

    Cześć i czołem. Poproszę repke
  11. Fr3sH

    [K] Coś do 100k.

    Model: Coś ciekawego.Pojemność silnika: 1.6 - 2.2Przebieg pojazdu: Obojętny byle nie jakiś 500k xDCena: do 100kDodatki: Też obojętneCoś od siebie: Podbijać ze wszystkim tylko nie z jakimis perkami za 3k. Jak mi sie jakaś offka spodoba to bede pisał na pv
  12. 1. Najlepszy Support: @Ciastkowy* -> Dużo mi pomógł, doradził jak powróciłem na serwer. 2. Najlepszy Moderator/ka: @japkooo. -> Pomocny. 3. Najlepszy Administrator/ka: @Princessa* -> Bardzo w porządku administratorka, pomocna. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Kenny.gg @Grzengol obaj pomocni tak samo 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @ZbyK.gg @XQward mocna ekipa z 2015 haha. 6. Najlepszy Biznes: idk, chyba 4CarDealer. 7. Najlepsza Frakcja: SAPD. 8. Największy No-life Serwera: @BlackSkorpio69 XD 9. Najlepsza Organizacja: FLASHBANG 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Dużo jest takich graczy, za dużo by wymieniać. 11. Najlepszy Lider: To w sumie zależy, jak by nie patrzec. Ale myślę, że @CampeQ 12. Eventowiec miesiąca: @Drasiek 13. Najlepszy pracownik Frakcji: @Wiesi3k. stare dobre czasy SARA 2017 służba non stop xD  14. Najlepszy prezenter: @Wantedmax 15. Najlepszy Redaktor: --- 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Bilu. 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nie wiem w sumie. 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopka, Kurier 19. Najbogatszy Gracz: @BlackSkorpio69 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): Dużo osób tam pisze dużo, i też pomaga idk. Pozdrawiam ~Fr3sH.
  13. I w sumie głównie rap, czasem jakis trap. Rosyjskie też sie coś znajdzie, ale to bardziej do auta
  14. Fr3sH

    Nabij sobie Repke V2.

    Dzieki za repke jesteś wspaniały/a.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin