Skocz do zawartości

Gruby32

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Gruby32

  1. Gruby32

    Żegnam 1 rok przerwy

    Żegnam was, to ja Damian663344 niestety nie pamiętam hasła do konta tego i emaila, więc zrobiłem to. Czytałem regulamin i nie ma tam, że nie wolno 2 konta ( chyba, że nie doczytałem) więc myślę, że nie zrobiłem nic złego. Przejdźmy do rzeczy piszę również tu pożegnanie. Ponieważ przerwa jest mi potrzebna, a komputer na mnie źle wpływa. Pragnę pozdrowić graczy i wspaniałych ludzi których tu poznałem i administrację. Żegnajcie wrócę za rok . Taka muzyka na pożegnanie. https://www.youtube.com/watch?v=mKbIVxjl_bo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin