Witam!
Przedstawię moją wersje wydarzeń...
Patrolując pojazdem Huntley zauważyłem, że pojazd jest niepoprawnie zaparkowany. Jednak nie wziąłem go z powodów takich jakich Pan podał w skardze.
Co do tej wypowiedzi
Odpowiedział Panu, że pojazd wychodzi po za miejsca parkowania, na zaciągniętym ręcznym, przez co może w to wjechać inny pojazd.
2 blokady ponieważ doszło między nami do nieporozumienia i przez przypadek gdy ja miałem zakładać blokadę założył ją inny pracownik, lecz po chwili została zdjęta.
Dodatkowo:
§13. Pracownikowi zabrania się korzystania z większej ilości blokad na koło niż dwie. - Więc ten punkt całkowicie obalamy.
Z całym szacunkiem, proszę nie przesadzać. To, że do Pana nie odpisywaliśmy za KAŻDYM razem kiedy Pan ,,płakał" to nie znaczy, że Pana traktowaliśmy jak powietrze.
Dobrze, wspomniałem, że pojazd był poza miejscem parkowania w stronę wyjazdu z miejsca. Więc uważa Pan, że pojazd został POPRAWNIE zapakowany i gdyby ktoś jechał prosto np. kurierem nie wjechałby w pojazd? Co prawda wystawał nie za dużą częścią, ale wystawał po za miejsce parkowania. Tym bardziej, że miał Pan wystarczająco dużo miejsca na wjechanie głębiej.