Skocz do zawartości

Specek

Gracz
  • Postów

    272
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Specek

  1. To niech się wypowie ten co daje tyle. A tak ogólnie, żeby punktów nie było to 60k
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Był niedawno, więc trochę minie zanim będzie znowu. Ale tak jak Adek napisał poza salonem taniej kupisz.
  4. Specek

    Stalion DSD

    Miss, dsd są brzydkie, fast back ładniejsze
  5. Specek

    Kupie furke do 865k

    https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Specialista&check=77933 700k około, jak coś pw to się dogadamy
  6. 700k no mogę coś jeszcze zejść ale delikatnie
  7. https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Specialista&check=77933
  8. Specek

    @Lock

    Jeżeli mają być takie oferty, to podziękuje.
  9. Specek

    @Lock

    Nadal mało, dalej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin