Skocz do zawartości

Mister

Gracz
  • Postów

    208
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Mister

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Zadałem Pytanie Jaką butle LPG ma Mamana Nie narzucaj się mi Ja tobie offeruje 14k Jeśli Butla LPG będzie spora
  3. Jaki bak LPG jeśli spory to dam ... 14k
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Mister

    Gry na telefon

    Hay Day // Farma Polecam
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Do punktu medycznego nic nie ma Spoko przyjechaliście zbudowaliście Pun.Med. i co przecież nikt tam HP nie tracił to po co tak Perfidnie Afczyć i jeszcze twój komentarz gdzie ja byłem na służbie mhm , bardzo jesteście kozaki Wytłumaczycie mi co to miało znaczyć i po co były te komentarze w moim kierunku ?
  16. Co do twojego Udupiania to nie ma nic wspólnego z tym . Widać że jesteś ciekawski moje Hobby Fotografia , ale nie widzie powiązania między Fotografią a Tą skargą . Nie znasz mojej osoby .
  17. To z jakiej racji Ratownicy ułożyli mnie w tej pozycji bez wiedz co ze mną się dzieje ? Wszystko można podważyć , Widać że bronicie się tym że Świeci się na Czerwono ... mhm on to musi mieć racie tak myślicie , kiedyś SAMD było bardziej ogarnięty personel Ale najbardziej mnie boli to że przyjedziecie i Perfidnie Afczycie ... nic nie robicie ...
  18. W losach nie ma jak wpisałem. /rzygam wiec tego nie ma w ligach ale widząc jak wy jesteście zajęci afk Prosiłem aby nie wypowiadać się czy do was tak ciężko to dochodzi czekamy na wypowiedź up os które wymieniłem robicie z skargi off-topic Obejrzyj sobie jakikolwiek filmik na yt to ratownicy zawsze zakładają kołnierz, co do hospitalizacji mam na myśli to ze nie podjęliśmy jakiej kolejek akcji w moim kierunku porucznik obrażenia mnie do pozycji bezpiecznej Czekamy na wypowiedź zarządu jak i Dominika
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Co do RP przyśliscie w tedy kiedy już kiedy miałem brak reakcji, to że nie potraficie sobie poradzić i ze z góry zakładasz a to jest jakiś cj to się mylisz, ja wykonałem rp lecz wy przyśliscie za późno i nie potrafiliśmy sobie poradzić nawet nie było tam kołnierza aby usztywniane głowę na wypadek jakiś obrażeń z tego co wiem to kołnierz zakłada się zawsze nie zależnie od sytuacji, jeśli nie chce się wam robić RP a wolicie wykonywać AFK to zejdź ze służby jesteś e po to żeby ratować Wspomnę tylko ze robiąc RP jeszcze kilka chwil przedtem puszczam pawia i wydaje mi się ze nie powinniście mnie obracać ponieważ wydzielina może się cofnąć do przełyku Jak widać przyjechaliscie tylko po to żeby afczyc i nic poza tym Czekam na wypowiedź Dominika na odpowiedz up Jak i na wypowiedź zarządu samd was proszę aby nie robić z tego Off-Topic
  22. Rozumiem mhm... 1- Byliście trzej na służbie 2- Perfidnie Afczyliście 3- Kiedy napisał ./me Traci przytomność odsieliście i poszliście sobie do Pun.Medycznego 4- Widać kto ma opanowane RP i komu się chce robić Akcje RP Z doświadczenia powiem wam że w Realu Ratownik medyczny który nie udzieli Hospitalizacji osobie która potrzebuje i wymaga Hospitalizacji , To Ratownicy któży zostali zadysponowani na Wezwanie będą odpowiadali przed Sądem że poszkodowany umarł i że ratownik nie został uratowany . Jeśli będziesz chciał mi mówić że ty wykonałeś wszystko co mogłeś to ciebie wyśmieje bo tylko postawiliście R-1 i nawet nie wykonaliście ABC tylko się przedstawiłeś pytasz się mnie podczas RP co mi jest , no proszę ciebie ... To co pokazaliście to Perfidne zachowanie i brak reakcji na RP
  23. Nick oskarżonego: mikroszka , s1xxu , JJTajemniczy Twój nick: Mister Powód: Brak reakcji na Akcje RP na Ev Opis zdarzenia: Kiedy zabrałem napój z stolika zrobiło mi się nie dobrze zaczynam pawiować po czym dostałem epilepsji a natomiast SAMD panowie mikroszka , s1xxu oraz JJTajemniczy podsiedli po czym kleknęli i nic nie zrobili kiedy już się telepałem i traciłem przytomność ratownicy nic nie wykonali w stronie Hospitalizacji poszkodowanego i mnie najzwyczajniej olali i na koniec zostałem nazwany Widać że SAPD to robi . Godzina i data zdarzenia: ok.21:10 Dowody: Posiadam SS gdzie widząc Proszę o surową karę dla ratowników ponieważ przyjechali tylko po to żeby Perfidnie Afczyć Za świadka powołuje Dominika Edycja - dodanie świadka
  24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin