Skocz do zawartości

Mister

Gracz
  • Postów

    208
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Mister

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Cześć i czołem dziś odszedłem z frakji i nie zbytnio chce mi się tu grać . chce podziękować graczom/Suppom/Adminom Robek - Spoko osoba która pali się do roboty Sosna - Największa ogarnięta osoba która mogła sie położyć bykiem lecz wolała zrobić szkolenie Bolek - Gimbus ale ogarnięty PyzatrK - Największa osobowość na serwie która jest naj naj Pawelek - Spoko ziomek Propa - Potrafi zachiować sie w każdej sytuacji KryptoN - spoko ziom Kasia - spoko administratorka która wie kiedy powiedzieć tak Answer - Najwybitniejszy gracz obecnie support który nawet nadaje się na Administratora Maddi - Spoko medyczna Czesiowy - Największy eventowicz Snoop - Mój ziom //Potem dokładniej uzupełnię Jak napisałem kończę nagrywanie z 4Life i kończę granie na tym serwie iż nic mnie zaranie nie trzyma tu . Kiedyś na pewno wrócę a w sumie pozdrawiam cały Serwer ale nie chce mi się pisać . Pozdrawiam All-Serwer.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Proszę o zamknięcie z powodu znikomego zainteresowania . PS Gr3 odrazu można dać do Archiwum
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Cześć i czołem ! chciałem wam przedstawić najnowszy materiał który został wykonany Dziś . Materiał opowiada o najnowszych koszarach DES Link do Odcinka. https://www.youtube.com/watch?v=cZSr7upa-U4 Zapraszam
  10. Czy nikt nie chce kupić ??? Za okres 2d Proszę o zamknięcie jeśli nic się nie zmieni . @Ref.
  11. Mister

    5-ty odcinek z serwera :]

    Następny który wyzywa SAPD , Pozdrawiam dziecko które chce robić serie z 4L pozdrawiam cię masz bardzo dobre audio xD to była ironia
  12. Model: Stratum Pojemność silnika: 1.6cm3 Przebieg: ok.3500km Usterki: Brak Cena: Licytacja od 37000.00PLN MP : 1000.00PLN KT : 52500.00PLN ID: 11239 Kolor: Szary Tuning: Felgi , LPG 50L Kolor świateł: SS'y: Standardowy informacja dodatkowa V-Max : 140-145 km/h Podpis Właściciela Mister
  13. @Ref. Przypominam Licytacja zakończyła się na kwocie 37000.00PLN
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin