Skocz do zawartości

Fabiox220

Gracz
  • Postów

    55
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Fabiox220

  1. chciałbym coś w końcu w życiu wygrać
  2. giełda giełdunia giełduleczka wystawiam perka jak ta fraszeczka ide patrze i nie dowieżam manana za 3 tysiące i zabieram 4life ma miłą atmosfere jak wigilia w soap operze : ) leci samolot wleciał w giełde patrze a CJ wychodzi z siebie jadę swą alphą z 130 patrze a policja za mną pędzi mam nadzieje ze fraszeczka sie sbodobała jak prezenty u krasnala (jak co soap opera sie tylko rymowała XD )
  3. Fabiox220

    Kupie manane

    KUPIE MANANE 1.6 CABRIO
  4. Fabiox220

    Konkurs [ Stalion ]

    Ehh chialbym cos wygrac w koncu
  5. sprzedam bobcata 85k przebiegu cena 16k do negocjacji silnik 1.6 fele bbs
  6. witam czy można gdzieś kupić skutera??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin