giełda giełdunia giełduleczka
wystawiam perka jak ta fraszeczka
ide patrze i nie dowieżam
manana za 3 tysiące i zabieram
4life ma miłą atmosfere
jak wigilia w soap operze : )
leci samolot wleciał w giełde
patrze a CJ wychodzi z siebie
jadę swą alphą z 130
patrze a policja za mną pędzi
mam nadzieje ze fraszeczka sie sbodobała
jak prezenty u krasnala
(jak co soap opera sie tylko rymowała XD )