Skocz do zawartości

Fabiox220

Gracz
  • Postów

    55
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Fabiox220

  1. Witam wszystkich w środku tygodnia ;DD 

  2. siemka , dzięki za miłe słowa
  3. masz nową koszulke widze ;) 

    1. Walker*

      Walker*

      pewnie że tak nie wstyd w takiej chodzic 

  4. Fabiox220

    Nabij sobie Repke V2.

    kce reputacyje bo kce 200 repkuf
  5. nowy herb na koszulce masz :) 

  6. Ale nawala śniegiem a u was? :D

    1. Vixu

      Vixu

      zazdroszczę. U mnie słońce i na śnieg się nie zapowiada 

  7. nie ma tu buffalo ale za buffka daje 35k na start
  8. @zbychu997 @Fox. @Toster.
  9. @zbychu997 @Fox. @Toster. @Zbyszard. @bmit @Uvug. @Kubula @Deilo @Ukiiii @Wequs @macqo @RadoslaweK* @Prezes^ @Majster_Bambo* @SyneK. @Mata_Montana @Sloma. @PanS @Aszak. @CzlowiekWidmo @Ciastkowy* @Asn. @[BOT]WhiteShadow @Fl0dy. @k0niex @bdt @Princessa* Jak o kimś zapomniałem proszę o reakcje 4sad
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin