Skocz do zawartości

[BOT]Aszic

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez [BOT]Aszic

  1. @grubyyo @Griski* @Princessa* @[BOT]WhiteShadow @theMONS7ER @kukon @MroczkowatY @Kenny.gg @Pan_Cejot @Pan_Rysiu @FullaN @Verago. cj @BartuS_Official_YT @Olivka.*SSPO @Gracusek. @HrazY @progenxd @k0niex @Nerdus-TV @LuKi16 @XQward najlepszy admin @_QwertY_ @L4MP3K @Wiesi3k. @fretkaa.@wrozka_dainuszka @TheIndjana. @Iguana @Agniechaaa @kuHash @Kucin @shvky @ZbyK.gg @JuliaShaforostov @[email protected] @hoopak @DanielRB @Romek. @Ciastkowy* @Kuli @Inaf @A37 @Veeito
  2. @[BOT]WhiteShadow do końca nie pamiętam ale to chyba było na kopalni jak dostawales donate od ludzi i wtedy ja zacząłem dawać ci po 200pln po 500 i wtedy napisałem do ciebie na pm'a i dałeś fb a później zmieniłem nick na [BOT]Aszic no a później już wspólne jazdy gadania itp.Ale nie żałuję że Cię poznałem. @Pan_Rysiu nie pamiętam dokładnie ale wiem ze poznaliśmy się przez odwalanie.Poznałem tego misiaka w ZakooN'ie nie żałuję. @A37 gdy miałem zabranę prawko zawsze korzystałem z usług TSA.I powiem tak nie ma bardziej zajebistego taksówkarza niż @A37. @Griski* poznałem go dwa lata temu po przez audycje na 4life zaczęło się od małych donate a skończyło się na dawaniu po 30k.Bardzo Lubie jego audycje osobiście go nie poznałem lecz wiem ze to jest miły człowiek.Mam nadzieje ze nie długo usłyszymy cie na linii 4music. @Veeito kolejny taksówkarz z poczuciem humoru.Poznałem go na spawnie sf po tym jak dodałem zdjęcie na dziale pokaż swoją twarz Veeito napisał nie wiem co dokładnie i podbiłem do niego i zaczęliśmy pisać. @theMONS7ER poznałem go po przez dołączenie do organizacji ZakooN bardzo miło wspominam te organizacje była aktywna miła szkoda ze się rozpadła @Blekitnyy ma bana chyba nwm.No szkoda szkoda było fajnie @MroczkowatY morda moja poznałem go na magazynie jak zbierał lp na kopkę.Nie wiem co się z tobą dzieje jeżeli widzisz ta wiadomości napisz na dc lub na forum bo dawno cie nie widziałem :p. @kryha22 wspólne odwalanko z @Inaf Dużo nie miałem kontaktu na 4life lecz nieraz oglądam twoje filmy na YouTube. @Verago. Nie ma lepszego sapd niż on poznałem go na kopalni.Również nie miałem dużo sytuacji z tobą no chyba jak mnie gonileś @Jarek_Paleta wspólne odwalanie.Oraz gadanie na dc. @Czerufka Również wspólne odwalanie. @ukashhh pamiętasz jak na parkingu policyjnym ustawialismy auta wraz z @freakly37 piękne czasy. @kukon dokładnie nie wiem jak się poznaliśmy daleś mi fb i nieraz gramy lub się wkurzam na mesenerze jak jesteś w szkole xD. @Kingusia<3 dawna koleżanka nie gra już chyba. @Hisia najlepsza prezenterka jako dziewczyna na 4music.Pozdrawiam @PobreCancer idealny taksówkarz spoko ziom. @Olivka.*SSPO kiedyś pożyczyła hajs wspólne jazdy i wgl heh. @_QwertY_ morda z magazynu i wyzywamy się xD. @Wiesi3k. spoko kierowca taksówki z poczuciem humorku. @VaperSki chlop skoczył smieciarka z MC.Wspólne odwalanie. @Szender spoko morda ogólnie ja tym serwerze mialem mało styczności ale wiem ze jest dobrym człowiekiem. Ps.Pewnie się pytacie czemu oznaczylem tylu TSA prawda jest taka ze co chwile miałem zabierne prawko wiec no xDD ☆●☆▪☆●☆▪☆●☆▪☆● Troszku się rozpisałem ale i tak nie miałem co robic. Cieplutko pozdrawiam wszystkich.
  3. Wpisze gry w które aktualnie gram Mta My summer car The Forest Minecraft
  4. Może na projekt się przyda chociaż nie wiem heh @[BOT]WhiteShadow no kogo bym mógł nie oznaczyć jak ojca haha
  5. Bay bay miło było.Mam nadzieje ze wrocisz silniejszy ,No nie ukrywam ja moge nie długo tez wyrwac ale mniejsza .
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin