Skocz do zawartości

Danboss.cj

Gracz
  • Postów

    1 342
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Danboss.cj

  1. Danboss.cj

    Odejście - Namik

    3 maj sie. Do zobaczenia w realu
  2. Zastanawiałeś/aś sie kiedyś jak wygląda pościg od drugiej strony? Właśnie w tej serii, staram się to przedstawić. Kanał --- > (Klick) Spodobało się? Chcesz więcej tego typu materiałów? Daj po sobie znać np. łapeczke w górę, subskrypcją.
  3. Przenoszę do właściwego działu
  4. Jak wygląda praca supporta? Cóż do najprostszy nie należy, lecz też "najtrudniejsza" bym tego nie nazwał. W Tym materiale przedstawiam, tą prostsza cześć. Tak, wiem popsułem znów blur . Film u mnie leżał na dysku przynajmniej tydzień, wiec wybaczcie... Jeżeli chcecie więcej tego typu materiałów koniecznie napisz to tu/pod filmem na YT, oraz strzel lapeczke :> Kończe pierdzielic --- >(Klick) Robie reporty --- > (Klick) Następny odcinek będzie dłuższy ;-;
  5. Nick na Mumble: Danboss Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. Nazwa kanału: Danboss Kiedy ostatnio kanał był używany:Staram się codziennie . Jak często kanał jest używany: Staram się tylko kiedy mam możliwość czyli praktycznie codziennie, ale raczej w nocy Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  6. Danboss.cj

    [Witam]

    Na Ciebie też czekamy +1
  7. W wielkim skrócie, poscig za sultanem odbył się dosyć dłuższy czas temu, powodem był brak czasu. W tym materiale można zaobserwować kilka błędów z mojej strony czytaj źle umieszony blur (Wynikało to z live po którym nie wyłączyłem owego bluru). Cóż nic mi innego nie zostaje jak zostawić was z filmem miłego oglądania :3 Link do kanału https://www.youtube.com/danboss
  8. Nie ten dział. Jeżeli chcesz dostać się do SAPD(Policji) musisz śledzić ten dział -- > klick <-- aktualnie rekrutacja jest WYŁĄCZONA Przenoszę ten dział do archiwum off-topicu
  9. Ogólnie coś muszę powiedzieć, Mta nie obsługuje Asi tzn. Działa tylko na singlu albo samp. Poradnik wymaga edycji, w innym przypadku będzie musiał znikac, ponieważ są w nim zawarte nie prawidłowe dane.
  10. Wiedziałem że będzie przynajmniej jedna taka reakcja, w tym przypadku jakoś mnie to nie dziwi, tym postem pokazałeś swój arcy wysoki poziom czyli poziom zera. Nie było to wymuszenie lików, tylko kwestia "Nie ma nic za darmo", zarówno mogłem dać nic, ale wiesz coś wole mieć niż nic. Zgodzę się z tobą byłem z nimi na kanale, w tym zwycięzca konkursu, nawet ci wytłumaczę... Losowanie było o 00:00(może kilka sekund później), post z wynikami napisałem o 00:02(około), wbiłem do nich na kanał, aby przykazać im wiadomość że "wygrała jedna osoba z was", po czym odliczałem do otwarcia :P. Nrg-500 zostało dodane około 20:50, bo zapomniałem zrobić wyników... Miała to być rekompensata
  11. @Bony. odebrał nagrodę przed banem, a ban nie był związany z tą transakcja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin