Skocz do zawartości

DJSzymUs

Gracz
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DJSzymUs

  1. Zbyk. A ja specjlanie chate na fallen tree kupilem a ty mi usuwasz tam kuriera. Nie ładnie
  2. Niee obchodzi mnie za ile go kupiles dalej Dalej
  3. ogólnie aut na serwerze z tymi lampami jest 4 z czego jeden na zerowni :0
  4. dalej, to kup drugiego takiego cometa buziaczki
  5. Model: Comet ID: 11682Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 28135km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Iron Man), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB LPG 50 bak benzyny 90Cena: Zachęcam do oferowania. Cena mi sie nie spodoba to nie sprzedam Coś od siebie: Są to jedyne lampy na serwerze! i są one w tym comecie Są to lampy Orange Haze SS’y: https://imgur.com/a/UlEyZDP
  6. Napisane wyraznie nie chce purpurowych XD
  7. Model: obojetnie Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: 900k! Dodatki: Szukam pojazdu na tych lampach: (███) lub tych (███). nie chce tych lamp: (███) czyli purpurowych! Coś od siebie: -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin