Skocz do zawartości

Szlemek

Gracz
  • Postów

    80
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, SAFD HAS FALLEN...   
    SAFD HAS FALLEN... 

     
  2. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, SAFD HAS FALLEN...   
    SAFD HAS FALLEN... 

     
  3. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  4. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  5. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  6. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  7. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  8. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  9. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  10. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  11. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od .niko za aktualizację statusu, No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internet   
    No cóż, jak odejść to z przytupem. Jak głosi klasyka - trzymajcie się w tych internetach i nie bierzcie go zbyt bardzo na poważnie.
    @Rotator* @.niko Byliście zajebiści, współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Cokolwiek, by o Was nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziecie jak bracia.
  12. 4Fun
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Mjrek za aktualizację statusu, Zdrówko Zbyszek!   
    Zdrówko Zbyszek!

     
  13. 4Wow
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Otis_Driftwood za aktualizację statusu, Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...   
    Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...
  14. 4Wow
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Otis_Driftwood za aktualizację statusu, Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...   
    Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...
  15. 4Wow
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Otis_Driftwood za aktualizację statusu, Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...   
    Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...
  16. 4Wow
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Otis_Driftwood za aktualizację statusu, Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...   
    Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...
  17. 4Wow
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Otis_Driftwood za aktualizację statusu, Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...   
    Czasami po prostu mniejszość podejmuje decyzje dotyczące większości...
  18. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Iksde* za aktualizację statusu, Witam, ekipa ECPU pozdrawia cały serwer @KubsoneK*ECPU @Ninja..ECPU @SeQ.ECPU @Destri   
    Witam, ekipa ECPU pozdrawia cały serwer
    @KubsoneK*ECPU @Ninja..ECPU @SeQ.ECPU @Destri.ECPU @PatRyKFH.ECPU @Iksde.ECPU
  19. 4Fun
    Szlemek przyznał(a) reputację dla KropsoN.pakujwalize za aktualizację statusu, giga essa   
    giga essa 
  20. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od 82LAHCIM za aktualizację statusu, Wesołego geja   
    Wesołego geja 
  21. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od 82LAHCIM za aktualizację statusu, Wesołego geja   
    Wesołego geja 
  22. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od Gouda_Cheese za aktualizację statusu, Gratuluję.   
    Gratuluję.
  23. 4Love
    Szlemek przyznał(a) reputację dla kartovelek. za aktualizację statusu,   
  24. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od AkereZ za aktualizację statusu, Gratulacje dla osób, które dostały się do SAFD.   
    Gratulacje dla osób, które dostały się do SAFD.
  25. 4Love
    Szlemek otrzymał(a) reputację od AkereZ za aktualizację statusu, Gratulacje dla osób, które dostały się do SAFD.   
    Gratulacje dla osób, które dostały się do SAFD.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin