No co no odchodze. Mam bana,juz nawet sie o ub nie bede staral,bo po prostu nie ma sensu.
Nie bede sie rozpisywal ale
Pozdrawiam Arcziego,jak wroce to czekam na swoj hajs pyszny ziomeczku xd
No to co,ja sobie ide.
Wesołych i pogodnych świąt Wam 4lifowicze!
Żegnajcie! Udanej rozgrywki