Skocz do zawartości

KubeeQ

Gracz
  • Postów

    226
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubeeQ

  1. Jaki odnowiony? XD To nie ten w Easter Basin Ten też odnawiany był
  2. przede mną cała noc na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  3. KubeeQ

    pojazdy z małym id

    GumiS,jeżeli to ten cheetah ode mnie to: ID:18991
  4. Papa hlydziu ( pscpsc:()
  5. KubeeQ

    Odejscie. ;c

    DOWALIŁ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  6. KubeeQ

    Odejscie. ;c

    No co no odchodze. Mam bana,juz nawet sie o ub nie bede staral,bo po prostu nie ma sensu. Nie bede sie rozpisywal ale Pozdrawiam Arcziego,jak wroce to czekam na swoj hajs pyszny ziomeczku xd No to co,ja sobie ide. Wesołych i pogodnych świąt Wam 4lifowicze! Żegnajcie! Udanej rozgrywki
  7. KubeeQ

    Nitro?!

    Gicik pomysł enomke
  8. Posiadam cometa 1.6,pisz pw forum.
  9. Model: Sultan V-Max: 195 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 4,7k Usterki: Brak. Cena: Licytacja od 200k. ID: 17k Kolor: Niebieski PJ. Tuning: PJ, up1, up3, CB radio, Ogranicznik, Full Visual (Bez spoilera) Kolor świateł: Biały. SS'y: Giełda LV. Zapoznałem się z regulaminem: KubeeQ (W grze Kubus)
  10. KubeeQ

    [S] Cheetah 1.8!

    cheetach poszedł się brum brum, @C
  11. KubeeQ

    [S] [W] Banshee 2.2

    Ref wystarczy raz na 24h..
  12. Może skusisz się na cheetaha 1.8??
  13. Felgi,przeb ok. 700 V-Max pojazdu to trochę ponad 190,więc z up1 poleci 210/220
  14. Moze wymiana za cheetaha 1.8?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin