Skocz do zawartości

Ridi

Gracz
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Ridi

  1. Ridi

    Kupię coś do 10K.

    Mógłbyś zarzucić screena?
  2. Ridi

    Kupię coś do 10K.

    Cytat Model: Ne wiadomo . Pojemność silnika: Obojętnie. Przebieg: Obojętnie. Stan techniczny pojazdu: Naprawiony. Cena: 10.000 (10K) Tuning: Może być z lekkim tune lecz nie musi. Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Przemo1312
  3. Ridi

    Witam Wszystkich!:)

    Witam, mam na imię Przemysław i mam 16 lat, w czerwcu 17, mieszkam w województwie Lubelskim a dokładniej w Chełmie, interesuję się głównie sportem a dokładniej boksem, kick boxingiem oraz piłką nożną. Aktualnie trenuje kick boxing. Na serwerze można mnie spotkać pod takim samym nickiem jak tutaj. Zostałem oprowadzony na serwerze przez @JaneG któremu serdecznie dziękuje i go pozdrawiam. To chyba tyle. Pozdrawiam, Przemo.
  4. Według mnie można by było zrobić DM dla organizacji w wybranych miejscach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin