Skocz do zawartości

reezen

Gracz
  • Postów

    17
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez reezen

  1. Poprawić chociażby zdjęcia (dodać jakieś filtry)
  2. Zdjęcie lepszej jakości i byłoby ideolo. Bardzo przyjemny wywiad.
  3. Bardzo fajny wywiad, jakby trochę estetykę poprawić, ideolo.
  4. dziś kliknęło już 18282 osób dziękujemy
  5. Gatunek utworu: dark ambient (po prostu mroczna muzyka) Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: wyżej
  6. reezen

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddam jak cooldown się skończy :-)
  7. Cześć, zapraszam Cie na teamspeaka ziomek :)

  8. reezen

    Nabij sobie Repke V2.

    Mogę parę reakcji dać
  9. Witam. Co tam u Was? :)

    1. OficerMietek

      OficerMietek

      Wszystko po to by dostać repke? xd

    2. reezen

      reezen

      Przecież ja się tylko witam, Panie Mietek.

  10. Hej, zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z 4life'a, w którym było trochę pogadanek i ważnych spraw - zapraszam! =)
  11. Hej! Zapraszam Was na mój pierwszy film z serwera, w sumie to ogólnie z MTA, napiszcie co można poprawić, a postaram się w następnych to zrobić, miłego wieczoru! =)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin