Skocz do zawartości

FajnyZiomek_k

Gracz
  • Postów

    70
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez FajnyZiomek_k

  1. Teraz to można jeździć B)

    ZvuJuPM.jpeg

    1. Pawi.

      Pawi.

      Fajna Podmianka gdyby tak to wyglądało naprawdę to spoko 

  2. składam reklamacje na moje 3kk, miał być infek a nie jakis walton

    1. ZbyK.gg
    2. FajnyZiomek_k

      FajnyZiomek_k

      Chyba czas wrócić i odrobić te kwotę na farmerze ;)

  3. FajnyZiomek_k

    lock

    dalej na serwerze offy 2.9 w kasie
  4. dalej nie kupione mysle ze idealna okazja zeby cos sprzedac jeszcze w dobrych pieniadzach i odlozyc na licke
  5. Model: Turismo/Infernus Pojemność silnika: najlepiej 2.2 Przebieg pojazdu: a czy to ważne Cena: do 4kk Dodatki: PFT może być z nitrem Coś od siebie: Kupie najlepiej Turismo lub Infernusa, ale może być też coś innego tańszego byle nie na id.
  6. mam fajnego admirala 2.2 pft 2km/h mniejszy vmax od sultana
  7. Model: Elegy ID: 83829 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: około 24tyś Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1081), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Z3US ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75l, 1x Dodatkowy kluczyk. Cena: 745.000PLN ( do negociacji ) Coś od siebie: Piękna elegówa, poniżej 650k proszę nie proponować bo na serwerze offek w granicach 650/670 mam multum. SS’y: https://imgur.com/a/IfCuAOU
  8. 320k i wraca do mnie po latach, kto z tego tyle tune zdjał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin