Skocz do zawartości

TwerkingMaster

Gracz
  • Postów

    102
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TwerkingMaster

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. GIF made by me. "One day on duty."
  3. Temat jest do zamknięcia, Buffalo zostało sprzedane za 815 tysięcy.
  4. Świetna oferta, ale niestety Siver. nie daje za wygraną. 775k na teraz od niego.
  5. O, ciekawiej. Myślę, że jeszcze trochę i mogę pomyśleć o sprzedaniu.
  6. Model: Buffalo ID: 6242 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 24893 km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1079), tablica rejestracyjna (SL0DZIAK), niestandardowe lampy (███, MALINY), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███, DEEP PINK), butla LPG 75dm3, przyciemnione szyby 40% Cena: Przyjmę jakieś oferty, ewentualna wymiana za ciekawy pojazd. Coś od siebie: Bardzo przyjemny i ciekawy pojazd pod projekt. Jest to drugie Buffalo na serwerze z zamontowanymi "Malinami". Niestety, odwidział mi się projekt tego Buffalo z racji braku chęci do skończenia go. Mam nadzieję, że wpadnie w dobre lub nawet lepsze ręce i zostanie w pełni skończone. SS’y:
  7. Nie sądziłem, że dojdzie do takiej sytuacji. Ale co Cię nie pokona, to Cię wzmocni. Szkoda, że czas i okoliczności pokazały niektóre osobowości, ale nie masz co się martwić, będzie tylko lepiej! Myślę, że sprawiło to niektórym personom spełnienie i radość. Co najlepsze, karma istnieję.. A co jest jeszcze, jeszcze lepsze, że do nich wróci! ;)

    Także, głowa do góry i przed siebie. Jasne? ^-^
    IfZQKow.png

  8. Także, ja nie mam nic więcej do dodania. Oczekuję na wypowiedź zarządu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, TwerkingMaster
  9. Witam, Police Officer III TwerkingMaster. W porządku, więc zaczynając - od momentu mojego wejścia do radiowozu, dowiedziałem się, że zabiłeś jednego z naszych Officerów na strefie DM, tym samym poprosiłem o dokumenty i sprawdziłem twoje dane w bazie danych. Powiadomiłem Cię o karze, którą musisz odsiedzieć - w tym przypadku 30 minut więzienia, według taryfikatora więziennego. Zapytałeś mnie czy możesz otrzymać za takie wykroczenie mandat, odpowiedziałem, że nie możesz. Ale przechodząc do sedna skargi: Zatem tak, po sprawdzeniu Cię w bazie danych MDT, faktycznie nie oddałem Ci dokumentów. Patrząc na to, że zostałeś ukarany karą więzienia to patrząc ze strony IC (In-Character), otrzymałbyś swoje posiadane rzeczy przy sobie (wraz z dokumentami) dopiero po odsiedzeniu kary więzienia. Idąc dalej, po daniu Ci informacji nt. twojej kary, wysiadłem z radiowozu i podszedłem do radiowozu jednego z officerów, na którym stali gracze, podszedłem i jeden z nich został przeze mnie trafiony z Tasera, odszedłem z nim od radiowozu i puściłem dając mu szansę na rehabilitację. Kolejny gracz podszedł i zaczął "kopać" animacją w radiowóz, więc również dostał strzał z Taser'a i dałem mu szansę na uspokojenie się odchodząc od radiowozu i puszczając go, gracz wrócił i kopał w radiowóz dalej. Więc, ponownie gracz został zakuty, a następnie wsadzony do radiowozu. Całe te spisanie i ukaranie gracza mandatem zajęło: 2 minuty oraz 13 sekund. Logi poniżej, w spoilerze. Czy naprawdę przeszkodziły Ci te dwie minuty tak bardzo, że musimy się teraz spotykać tu? Pozdrawiam, TwerkingMaster
  10. W takim razie miłego dnia, czekamy na ewentualną wypowiedź zarządu. Pozdrawiam, Police Officer II, TwerkingMaster
  11. W porządku, ale z racji wjechania na strefę DM, nie jest to w tym przypadku ważne. Z powodu braku RP na pościgu, nie patrzymy w jaki sposób możemy wyciągnąć twój nick/twoje dane IC. Nie jestem w stanie tego potwierdzić ani powiedzieć, że tak nie było bo takiej sytuacji nie widziałem. Funkcjonariusz spytał Mnie dzisiaj z rana o sytuację i mu ją wytłumaczyłem. Jak mówię, wpis został nadany z wcześniej wymienionych powodów.
  12. Witam, Police Officer II TwerkingMaster, Police Department. A więc, co do samego pościgu - pościg był prowadzony przez Ciebie w miarę RP, pomimo niektórych zderzeń z lampą i nie odegraniem tego. Wszystko byłoby w porządku, gdybyś totalnie ominął strefę DM. Przejechałeś przez Nią, dostaliśmy ostrzał od osób trzecich i wyjechaliśmy ze strefy bezprawia wprost za Tobą, później ponownie wróciłeś na Strefę DM. Wjazd na strefę DM jest automatycznym odrzuceniem pościgu RolePlay z racji, iż jest to strefa bezprawia. Co do zarzuconych złamanych zasad RP, jak najbardziej by się mogło to zgadzać, ale w przypadku pościgu RP. Z racji, iż mówiłeś o RP, to możemy przyjąć, że nasz radar jak najbardziej może wykryć twoje tablice rejestracyjne, a przez to możemy dojść do danych posiadacza pojazdu. Pojazd należał do Ciebie, więc stąd mamy dane. Wydaje mi się, że jedynie możemy zaczekać na wypowiedź zarządu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Police Officer II, TwerkingMaster
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin