Skocz do zawartości

Destri

Gracz
  • Postów

    203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Destri

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ładnie Ci w tym niebieskim zlociszu

  3. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 321 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Palomino Creek Cena: Offki SS’y: https://imgur.com/9muPNYy Sposób kontaktu: Forum/Discord (Destri#9340) Coś od siebie: -
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Destri

    domek na glen park (2x)

    Ja marzyć nie muszę, bo nie zamierzam przepłacać 11.1k żeby nie było
  6. Destri

    domek na glen park (2x)

    Ja mówię o aktualnych cenach, a nie cenach z "kiedyś" ostatecznie 11k za 635
  7. Destri

    domek na glen park (2x)

    No to chłop sobie przepłaca 635 widziałem po 7k jak nie 6k Więc 10k za sam 635 mogę dać
  8. Destri

    [S] Sunrise

    Chętnie kupię, kiedy możesz wbić na serwer?
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Destri z Redakcji 4Life News. Przedstawiam wam wypadek, który miał miejsce przed tunelem Easter Tunnel Dnia 06.01 do dyspozytorni wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejsce została zadysponowana jednostka straży pożarnej, która przeprowadziła działania ratownicze. Udało mi się przeprowadzić wywiad z dowódcą akcji @stefan009, który opowiedział mi o zajściu. Destri: Witam, z tej strony Redaktor Destri z 4Life News. Mogę cię prosić o udzielnie wywiadu? stefan009: Cześć, Aspirant stefan009 - San Andreas Fire Departament. Jasne Destri: Tak więc mógłbyś powiedzieć, co tu się wydarzyło? stefan009: To tak, po godzinie 17:00 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego przed Easter Tuner, na miejsce niezwłocznie został zadysponowany zastęp 401[SA]21. Po dojeździe zastaliśmy pojazd przewrócony na dach, jedna osoba poszkodowana w środku. Niestety na ten moment nie możemy ustalić przyczyny wypadku. Aktualnie trwa walka o życie kierowcy. Destri: Rozumiem. Jakie działania zostały podjęte z waszej strony? stefan009: Nasze działania polegały na zabezpieczeniu samochodu, ugaszeniu pożaru wydobywającego się z komory silnika. Przeszliśmy następnie do wydobycia poszkodowanego i dalszych działaniach związanych z zabezpieczeniem samochodu i wykonywaniu medycznych....czynności ratunkowych, które dotąd trwają. Destri: Okej, coś jeszcze jesteś w stanie mi przekazać? stefan009: Niestety nie, obecnie kierowca jest bez funkcji życiowych. Nieznany jest nam jego stan urazowy. Strażakom udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanego, a następnie przystąpili do zabezpieczenia złamania oraz rozcięć. Po dłuższym czasie ZRM dotarł na miejsce oraz zabrał poszkodowanego do szpitala, gdzie podjęto dalsze działania. Wypadki zdarzają się często oraz nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy to nie akurat my ucierpimy na skutek wydarzenia drogowego. Apeluję do was, aby uważać za kółkiem nie tylko w grze, a też w życiu realnym. Tym bardziej w czasie zimy, gdzie na drogach nie bywa ciekawie. Autoryzował: @Sheeker
  11. Witam, z tej strony Redaktor @Destri z 4Life News. Zamierzam wam przedstawić relację z wypadku, który miał miejsce w stanie San Andreas. Dzisiejszego dnia frakcja SAFD została zadysponowana do wypadku na moście przy granicach miasta Las Venturas. Udało mi się dotrzeć na miejsce w tym samym czasie co strażacy. Na miejscu ujrzałem pojazd terenowy marki Buggy, który wylądował na lawecie frakcji SARA. Strażacy po dotarciu na miejsce udzielili pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Za pomocą deski ratowniczej udało się wyciągnąć kierowcę pojazdu Buggy, po czym przystąpiono do resuscytacji na to. Następnie na miejsce przyjechał wcześniej zadysponowany Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanymi. Jeden z nich, kierowca Buggy został przetransportowany do szpitala. Poprosiłem o wywiad służby, które brały udział w wypadku. Wywiad ze strażakiem frakcji SAFD. (@kajoos) Destri: Witam, z tej strony Redaktor Destri z 4Life News. Jesteś w stanie udzielić mi wywiadu? kajoos: Czołem! Z tej strony Starszy Strażak kajoos z San Andreas Fire Departament! Tak, jestem w stanie udzielić wywiadu. Destri: Super! Tak więc co tu się wydarzyło? kajoos: Pojazd buggy wjechał na lawetę, gdzie utknął, jedna osoba poszkodowana przetransportowana do szpitala. Destri: Rozumiem. Jakie zadania zostały podjęte z waszej strony? kajoos: Wyciągnięcie osoby poszkodowanej z wraku samochodu, z tego, co mi wiadomo nie było przy nim nic robione. Destri: Dobrze, czy pojazdy potrzebowały jakiegokolwiek waszego działania? kajoos: Z lawety wydobywały się płyny eksploatacyjne, zostały one zasypane sorbentem. Wywiad z ratownikiem frakcji SAMD. (@Patryk99) Destri: Witam, z tej strony Redaktor Destri z 4Life News. Udzielisz mi wywiadu? Patryk99: Witam, z tej strony Ratownik Medyczny Patryk99 z San Andreas Medical Department, z chęcią odpowiem na pytania. Destri: Cieszę się! Tak więc opowiedz mi, jakie działania podjęliście. Patryk99: Po dotarciu na miejsce okazało się, że było dwóch poszkodowanych. Jedna osoba, która brała udział w zdarzeniu, była lekko ranna bez poważniejszych urazów. Drugi poszkodowany był w stanie ciężkim, po dotarciu był reanimowany przez strażaków, następnie został nam przekazany. Od razu rozpoczęliśmy Resuscytację Krążeniowo-Oddechową, w celu powrócenia oddechu oraz pulsu u rannego. Po 3 cyklach poszkodowany oddychał samodzielnie, jednak miał poważne urazy takie jak.: uraz kręgosłupa, krwotok wewnętrzny oraz złamanie otwarte nogi, jego urazy nadawały się do hospitalizacji. Drugi poszkodowany został opatrzony i został puszczony do domu. Wywiad z kierowcą lawety SARA. (@Legancki_Baor) Destri: Cześć, udzielisz mi wywiadu? Legancki_Baor: Owszem Destri: Tak więc z tego, co mi wiadomo, jesteś osoba, która brała udział w wypadku. Opowiesz mi coś o przyczynie tego zdarzenia? Legancki_Baor: A więc. Dzień jak co dzień. Jeździłem sobie lawetą, aż tu nagle usłyszałem takie łubudu, trach. Straciłem przytomność. Obudziłem się i zobaczyłem te buggy na lawecie. Mój stan był dobry, gorzej było z kierowcą buggy. Destri: Co dalej z losem pojazdów? Legancki_Baor: No moją lawetę idzie jeszcze wyklepać, gorzej z buggy, bo musi trafić na złom. Destri: No cóż. Myślę, że z moich pytań to już wszystko, bardzo dziękuję Ci za wywiad oraz życzę miłej służby. Legancki_Baor: Dziękuje i nawzajem. Jak widać, niebezpieczeństwo czai się na nas wszędzie, mam nadzieję, że każdy z was, czytających, pomyśli sobie, czy chociaż raz stworzył zagrożenie w ruchu lądowym. Autoryzował: @Blender.
  12. Witam, z tej strony Redaktor @Destri z Redakcji 4Life News. Przedstawiam wam relację z wypadku, który miał miejsce nieopodal San Fierro. Dnia 08.12 miał miejsce wypadek pracownika frakcji SARA, który z ustaleń jednego ze strażaków, nie dopasował prędkości do warunków na drodze, po czym stracił panowanie nad pojazdem, a maszyna zatrzymała się na drzewie. Na miejscu jako pierwsza zjawiła się frakcja SAFD, która podjęła działania wydostania kierowcy z pojazdu. Głównym zdaniem ratowników było, wydostanie poszkodowanego z pojazdu, w którym był zakleszczony. Poszkodowany był przytomny oraz w pełnym kontakcie logicznym. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego w razie jakichkolwiek urazów oraz obrażeń. Po ewakuacji poszkodowanego na miejscu pojawiła się laweta frakcji SARA, której zadaniem było zabrać pojazd po wypadku. W tym czasie ZRM udzielił poszkodowanemu pracownikowi. Podczas wywiadu z ratownikiem medycznym dowiedziałem się, że jedynymi obrażeniami były zadrapania oraz siniaki, co dla ZRM było wielkim szokiem po takim wypadku. Po krótkiej akcji ratunkowej poszkodowany nie wymagał dalszej pomocy medycznej, a pracownik SARA wrócił do bazy. Jak widać, nawet tym, który pomagają innym, zdarzają się identyczne wypadki. Mam nadzieję, że będzie to dla was przestroga, aby uważać na drogach nie tylko w grach, ale też w realnym życiu. Doskonale wiemy, że warunki na drogach nie sprzyjają nam w ostatnim czasie, a szczególnie w ostatnich dniach. Podziękowania kieruję do dowódcy akcji - @kartovelek. oraz @Filipso455 z Wojskowego Zespołu Ratownictwa Medycznego za udzielenie wywiadu. Autoryzował: @Blender.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin