Nick funkcjonariusza: @Bogens
Data i godzina zdarzenia: 26.10.2023r. 23:30
Pełen opis sytuacji: Dzień Dobry, lub Dobry wieczór w zależności o której godzinie, Państwo czyta tą skargę. Przejdę do całej zaistniałej akcji. Mianowicie Funkcjonariusz @Bogens wystawił mi mandat najzwyczajniej, jednak nie chciałem go zapłacić, ponieważ nigdy nie płacę mandatów IRL, jak i od początku gry na 4life (2018r.) - ale mniejsza o to. Jak wiemy dobrze Szanowni Państwo, gdy odrzucimy mandat w grze na 4life, to sprawa nie jest kierowana do sądu jak w IRL, lecz dostaję się odsiadkę o długości zależna od kwoty mandatu. Funkcjonariusz, wyjął mnie z radio wozu - chwytem transportowym, i kierował się ze mną do środka komisariatu w stronę blipu, który pełni rolę wpisania odpowiednich danych, aby umieścić mnie do zakładu karnego. Gdy dotarliśmy, na miejsce owego blipu, funkcjonariusz prawdopodobnie pomylił coś i mnie puścił, natomiast ja zdesperowany pomyślałem natychmiastowo ( i tak nic nie mam do stracenia, ponieważ mogę uciec i uniknąć wyroku - co prawda według społeczeństwa 4life za pewnie byłby to czyn nie moralny, lecz regulamin 4life mi tego nie zabrania), także postanowiłem uciekać. Ucieczka była co prawda nie długa, oczywiście funkcjonariusz podjął się próby w pościgu za mną. W pierwszej kolejności uciekłem po schodach na górne piętro, a następnie wbiegłem do windy zjeżdżając na dolne piętro. Na tym skończył się pościg.
Funkcjonariusz powinien wystawić mi wpis (list gończy) jak to bywa, w IRL - np. jak Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w IRL (oczywiście z powagą bo potępiam tą masakryczną zbrodnię), lecz funkcjonariusz postanowił mnie wsadzić do zakładu karnego poprzez "PID". Natomiast ja się nie zgadzam, z wykonanym czynem przez funkcjonariusza, ponieważ regulamin 4life, nie zabrania mi uciekać w takich owych okolicznościach, jakie popełnił błędy funkcjonariusz nie z mojej winy. Dodam jeszcze, iż nie wyszedłem z gry.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Na szczęście, podczas całej sytuacji, miałem przy sobie zamontowaną kamerę Philips (w stylu kamerki GoPRO) i udało mi się nagrać cała akcję. Podejrzewam, że bez tego nagrania "uwierz mi na słowo", Państwo by mnie wyśmiało - co za głupoty sobie zmyślam. Jednak z jednej strony dobrze, że mamy ten wiek i kamery są dostępne, i możemy "czarno na białym" ukazać dowody.
Dobrze, więcej się nie rozpisuję, i Proszę aby osoba rozpatrująca tą skargę obejrzała uważnie cały materiał w postaci nagrania, ponieważ jest to kluczowy dowód. Dowód został umieszczony na platformie YouTube, jako niepubliczny - link do materiału pod spodem.
Życzę Państwu czytającą tą skargę miłego weekendu, a przede wszystkim bezpiecznego, i uważajcie na siebie w szczególności jak imprezujecie w IRL, chyba że państwo czyta po weekendzie to życzę, aby jak najszybciej nadszedł weekend.
Z poważaniem maciek2010PL
Ja, maciek2010PL zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.