Skocz do zawartości

maciek2010PL

Gracz
  • Postów

    240
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez maciek2010PL

  1. Model: 115714 ID: Bullet Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 4687,2km Dodatki: felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, podświetlenie licznika (███), moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75 Cena: ofki. Coś od siebie: Idealny Bullet do dokończenia projektu SS’y:
  2. Model: Burrito ID: 101469 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 28298km Dodatki: FT. z NITRO (bez up3, baku) tak to full total FT. atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NaDzieci), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), klucz dodatkowy Cena: 710k do nego! Coś od siebie: Są 2 tylko na serwerze Burrita z NITRO (w tym moje) - więc nie kupisz gotowca z NITRO wez to pod uwage. Jak na busa firmówkę to naprawdę jest bardzo szybki v-max 240 z nitro (bez nitra 200). Z łatwością sobie poradzi z takimi pojazdami jak Sultan 2.2 czy Bullet na torze wyścigowym (oczywiście filmiki z wyścigami zamieszczam tutaj pod spodem dla niedowiarków). Do e-transu wręcz idealny stworzony. Po za tym posiada bardzo przepiękne tune vizu - zwracające uwagę na ulicy. Polecam naprawdę bardzo gorąco SS’y: Tutaj wyścigi (oczywiście wszystkie na nagraniu pojazdy z Silnikami 2.2 z UP1 UP2 (tylko nie Deluxo ale nawet jak by było to i tak bez podjazdu)
  3. Model: Burrito ID: 101469 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 28298km Dodatki: FT. z NITRO (bez up3, baku) tak to full total FT. atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NaDzieci), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), klucz dodatkowy Cena: 750k nego Coś od siebie: Są 2 tylko na serwerze Burrita z NITRO (w tym moje) - więc nie kupisz gotowca z NITRO wez to pod uwage. Jak na busa firmówkę to naprawdę jest bardzo szybki v-max 240 z nitro (bez nitra 200). Z łatwością sobie poradzi z takimi pojazdami jak Sultan 2.2 czy Bullet na torze wyścigowym (oczywiście filmiki z wyścigami zamieszczam tutaj pod spodem dla niedowiarków). Do e-transu wręcz idealny stworzony. Po za tym posiada bardzo przepiękne tune vizu - zwracające uwagę na ulicy. Polecam naprawdę bardzo gorąco SS’y: Tutaj wyścigi (oczywiście wszystkie na nagraniu pojazdy z Silnikami 2.2 z UP1 UP2 (tylko nie Deluxo ale nawet jak by było to i tak bez podjazdu)
  4. Tak jak wcześniej pisałem nie ma takiej opcji
  5. Model: Burrito ID: 101469 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 28298km Dodatki: FT. z NITRO (bez up3, baku) tak to full total FT. atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NaDzieci), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), klucz dodatkowy Cena: 750k nego Coś od siebie: Są 2 tylko na serwerze Burrita z NITRO (w tym moje) - więc nie kupisz gotowca z NITRO wez to pod uwage. Jak na busa firmówkę to naprawdę jest bardzo szybki v-max 240 z nitro (bez nitra 200). Z łatwością sobie poradzi z takimi pojazdami jak Sultan 2.2 czy Bullet na torze wyścigowym (oczywiście filmiki z wyścigami zamieszczam tutaj pod spodem dla niedowiarków). Do e-transu wręcz idealny stworzony. Po za tym posiada bardzo przepiękne tune vizu - zwracające uwagę na ulicy. Polecam naprawdę bardzo gorąco SS’y: Tutaj wyścigi (oczywiście wszystkie na nagraniu pojazdy z Silnikami 2.2 z UP1 UP2 (tylko nie Deluxo ale nawet jak by było to i tak bez podjazdu)
  6. Łaczmy się w bólu :(

    Ps. Ide chyba po Świetach narobić zapasów...

    uopdKfo.jpg

    1. xJulekx

      xJulekx

      spoko maciek kupie ci jak chcesz

  7. Ustąpcie może sloty dla starszych od siebie? Bo nie da się wbić na serwer...

  8. Model: Burrito ID: 101469 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 28298km Dodatki: FT. z NITRO (bez up3, baku) tak to full total FT. atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NaDzieci), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Tylko gotówka i poważne oferty (nie zależy mi na sprzedaży) Coś od siebie: Są 2 tylko na serwerze Burrita z NITRO (w tym moje) - więc nie kupisz gotowca z NITRO wez to pod uwage. Jak na busa firmówkę to naprawdę jest bardzo szybki v-max 240 z nitro (bez nitra 200). Z łatwością sobie poradzi z takimi pojazdami jak Sultan 2.2 czy Bullet na torze wyścigowym (oczywiście filmiki z wyścigami zamieszczam tutaj pod spodem dla niedowiarków). Do e-transu wręcz idealny stworzony. Po za tym posiada bardzo przepiękne tune vizu - zwracające uwagę na ulicy. Polecam naprawdę bardzo gorąco SS’y: Tutaj wyścigi (oczywiście wszystkie na nagraniu pojazdy z Silnikami 2.2 z UP1 UP2 (tylko nie Deluxo ale nawet jak by było to i tak bez podjazdu)
  9. Musisz jechać do szpitala w LV i Poprosić medyków SAMD, że chcesz przejść zabieg zmianę płci
  10. Ooo i właśnie, bo tutaj Pan jeszcze twierdzi iż wyciąłem celowo tylko ułamek filmu na moją korzyść, nie wiem niby jaką miałbym z tego korzyść jak od momentu zjechania widną w dół już się totalnie nic nie dzieje. Pan tutaj funkcjonariusz odpuścił i nie próbował nawet za mną zjechać windą. Mogę wrzucić kolejną część. Ona w sumie nic nie przedstawia stoję tam obok windy jeszcze dokładnie 1min 37 sekund, i pózniej, teleportuje mnie do zakładu karnego, ponieważ przed PID mnie funkcjonariusz wrzucił, więc jak by chciała osoba rozpatrująca tą skargę w całości nagranie od siedzenia w radiowozie aż po przeteleportowanie mnie do zakładu karnego, to nie ma problemu mogę podesłać.
  11. Nie spamowałem przycisku windy cały czas jak to mówisz, tylko przez ten fragment co jest podany dosłownie ale i tak nie ma to większego znaczenia, ponieważ jak winda jest na dole, bądź na górze to jeżeli Szanowny Pan wciśnie przycisk "H" wywołując windę, to ja nie mam możliwości zatrzymać windę (aby winda została na stałe w punkcie w którym się znajduje), tylko do Pana wróci. Więc nie ma możliwości windy zatrzymania w stałym punkcie. Widać jak Pan tutaj nie miło kłamie.
  12. Nick funkcjonariusza: @Bogens Data i godzina zdarzenia: 26.10.2023r. 23:30 Pełen opis sytuacji: Dzień Dobry, lub Dobry wieczór w zależności o której godzinie, Państwo czyta tą skargę. Przejdę do całej zaistniałej akcji. Mianowicie Funkcjonariusz @Bogens wystawił mi mandat najzwyczajniej, jednak nie chciałem go zapłacić, ponieważ nigdy nie płacę mandatów IRL, jak i od początku gry na 4life (2018r.) - ale mniejsza o to. Jak wiemy dobrze Szanowni Państwo, gdy odrzucimy mandat w grze na 4life, to sprawa nie jest kierowana do sądu jak w IRL, lecz dostaję się odsiadkę o długości zależna od kwoty mandatu. Funkcjonariusz, wyjął mnie z radio wozu - chwytem transportowym, i kierował się ze mną do środka komisariatu w stronę blipu, który pełni rolę wpisania odpowiednich danych, aby umieścić mnie do zakładu karnego. Gdy dotarliśmy, na miejsce owego blipu, funkcjonariusz prawdopodobnie pomylił coś i mnie puścił, natomiast ja zdesperowany pomyślałem natychmiastowo ( i tak nic nie mam do stracenia, ponieważ mogę uciec i uniknąć wyroku - co prawda według społeczeństwa 4life za pewnie byłby to czyn nie moralny, lecz regulamin 4life mi tego nie zabrania), także postanowiłem uciekać. Ucieczka była co prawda nie długa, oczywiście funkcjonariusz podjął się próby w pościgu za mną. W pierwszej kolejności uciekłem po schodach na górne piętro, a następnie wbiegłem do windy zjeżdżając na dolne piętro. Na tym skończył się pościg. Funkcjonariusz powinien wystawić mi wpis (list gończy) jak to bywa, w IRL - np. jak Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w IRL (oczywiście z powagą bo potępiam tą masakryczną zbrodnię), lecz funkcjonariusz postanowił mnie wsadzić do zakładu karnego poprzez "PID". Natomiast ja się nie zgadzam, z wykonanym czynem przez funkcjonariusza, ponieważ regulamin 4life, nie zabrania mi uciekać w takich owych okolicznościach, jakie popełnił błędy funkcjonariusz nie z mojej winy. Dodam jeszcze, iż nie wyszedłem z gry. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Na szczęście, podczas całej sytuacji, miałem przy sobie zamontowaną kamerę Philips (w stylu kamerki GoPRO) i udało mi się nagrać cała akcję. Podejrzewam, że bez tego nagrania "uwierz mi na słowo", Państwo by mnie wyśmiało - co za głupoty sobie zmyślam. Jednak z jednej strony dobrze, że mamy ten wiek i kamery są dostępne, i możemy "czarno na białym" ukazać dowody. Dobrze, więcej się nie rozpisuję, i Proszę aby osoba rozpatrująca tą skargę obejrzała uważnie cały materiał w postaci nagrania, ponieważ jest to kluczowy dowód. Dowód został umieszczony na platformie YouTube, jako niepubliczny - link do materiału pod spodem. Życzę Państwu czytającą tą skargę miłego weekendu, a przede wszystkim bezpiecznego, i uważajcie na siebie w szczególności jak imprezujecie w IRL, chyba że państwo czyta po weekendzie to życzę, aby jak najszybciej nadszedł weekend. Z poważaniem maciek2010PL Ja, maciek2010PL zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin