Skocz do zawartości

Cj*

Gracz
  • Postów

    177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Cj*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick funkcjonariusNick funkcjonarius: Sarius: Sarius Data i godzina zdarzeniaData i godzina zdarzenia: dzis 15 40: dzis 15 40 Pełen opis sytuacjiPełen opis sytuacji: Dziś wracałem z lawet do sf zatrzmałem sie na zboczu autostrady. Za mna stał motor faggio pan policjant potem zakladal mu blokade a potem mi zalozyl blokade za nic i za 2 minuty przebil mi opony rowniez za nic: Dziś wracałem z lawet do sf zatrzmałem sie na zboczu autostrady. Za mna stał motor faggio pan policjant potem zakladal mu blokade a potem mi zalozyl blokade za nic i za 2 minuty przebil mi opony rowniez za nic Dowód, który to potwierdza całe zajścieDowód, który to potwierdza całe zajście: suporter byl w zdarzeniu : suporter byl w zdarzeniu @Nudzio.@Nudzio. https://imgur.com/a/Rj9xaJPhttps://imgur.com/a/Rj9xaJP Ja,JasiniePan Ja,JasiniePan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  3. Proszę mi przestawić dokumnt w ktorym jest napisane ze za stanie na poboczu na zw grozi przebicie opon i blokada
  4. Hah. Stalem w miejscu a ty se strzelasz. Po tym chciales mnie dac do wiezienia i wtedy dopiero to powiedzialem. A po zatym stalem przed fagio zanim ty przyjechales
  5. Nick funkcjonarius: Sarius Data i godzina zdarzenia: dzis 15 40 Pełen opis sytuacji: Dziś wracałem z lawet do sf zatrzmałem sie na zboczu autostrady. Za mna stał motor faggio pan policjant potem zakladal mu blokade a potem mi zalozyl blokade za nic i za 2 minuty przebil mi opony rowniez za nic Dowód, który to potwierdza całe zajście: suporter byl w zdarzeniu @Nudzio. https://imgur.com/a/Rj9xaJP Ja,JasiniePan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. Za przyczepe wymiana na domek na ocean flats oplacony do 28
  7. Cj*

    Nabij sobie Repke V2.

    I tak nic nie dostane
  8. Witam Panow i Panewki Dzis oglaszam konkurs o PIEC TYSIECY polskich zloty. Jedyne co trzeba zrobic to: 1.zostawic reakcje pod postem 2. Zaobserwowac moj profil 3. Napisac dowolny komentarz wyniki zostaną ogloszone 14 czerwca Aby wyniki zostaly ogloszone musi byc min. 20 chetnych.
  9. Cj*

    Perka

    Model perminal Pojemność silnika 1.6 Przebieg pojazdu obojetnie Cena: tanio Dodatki: obojetnie ale lepiej czysty Coś od siebie kupie tanio perka na projekt
  10. Cj*

    Nara

    Odchodze siema nie będzie mnie przez długi czas
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin