Skocz do zawartości

erorek.

Gracz
  • Postów

    116
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez erorek.

  1. Bomba w pojeździe Dnia 4.10.2022 około godziny 21:15 zastęp 402[SA]22 został zadysponowany do podejrzanego pakunku, który znajdował się w pojeździe. Po dojeździe na miejsce Kierujący Działaniem Ratowniczym z relacji świadka stwierdził, że w bagażniku auta marki Cheetach znajduje się bomba. Na miejsce zadysponowany został dodatkowy zastęp 401[SA]27, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Patrol Saperski. Nasze działania polegały na uformowaniu zabezpieczenia wodnego w razie ewentualnego wybuchu. Saperzy po dojeździe na miejsce za pomocą robota stwierdzili, że bomba, która znajduje się w pojeździe jest radioaktywna. Na miejsce zdarzenia została zadysponowana dodatkowo Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego. Po dojeździe grupy na miejsce zdarzenia ratownikom został przekazany szczegółowy raport o ładunku wybuchowym. Została podjęta decyzja o użyciu specjalistycznego robota IBIS. Sprawdzone nim zostały takie parametry jak: temperatura otoczenia, jak i ładunku wybuchowego oraz poziom zagrożenia promieniowaniem. Po dokonaniu pomiarów okazało się, że bomba ma wyższą temperaturę niż norma i groziło to eksplozją. Padła decyzja o schłodzeniu ładunku pianą gaśniczą. Po tych działaniach przekazano dalsze działania dla Patrolu Saperskiego z 41.St Mechanized Infantry Division. Mimo ciężkich prób niestety nie udało się rozbroić bomby i doszło do eksplozji. Siła uderzenia odrzuciła sapera na około 3 metry, doznał on otwartego złamania ręki, obu nóg oraz trzech żeber. Na szczęście nikt inny nie ucierpiał, promieniowanie wydzielone podczas eksplozji ustało.
  2. Przekazanie nowych pojazdów operacyjnych Dnia 27.09.2022 w godzinach popołudniowych przekazane zostały dwa nowe pojazdy operacyjne, jeden z nich - marki Karin Sultan trafił do Szkoły Podoficerskiej, a drugi - Übermacht Sentinel do Komendy Miejskiej SAFD Los Santos. Pojazdy zostały zakupione ze środków Komendy Głównej San Andreas Fire Department. Oba auta zostały wyposażone w podstawowe systemy łączności oraz torby PSP-R1. Oba samochody pełnią funkcję operacyjne. Sentinel o oznaczeniu 400[SA]90 będzie wspomagał działania Komendy Miejskiej w tym podlegające pod nią wydziały, natomiast Sultan o oznaczeniu 251[SA]93 wspomoże kadrę szkoleniową Szkoły Podoficerskiej. Zastąpiły one wysłużone już pojazdy marki Huntley oraz Merit, które w służbie były już od kilku lat.
  3. Aha no i ban na discordzie :(

    Screenshot_2022-08-27-02-54-44-27_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

    1. erorek.

      erorek.

      Coś ostatnio farta mam do tych dziwnych sytuacji 

    2. erorek.

      erorek.

      Dobra essunia wysunąłem się z tej sytuacji 

  4. Witam witam wszystkich, dzisiaj 5 odcinek z mojej super serii "Służba SAFD", serdecznie zapraszam do oglądania oraz oceny materiału
  5. Zapraszam serdecznie polecam gorąco

     

     

  6. Siema gdzie mój bullet?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. Cukrzyk.

      Cukrzyk.

      powyzywasz mi rodziców o autko w grze komputerowej czy co xddd

    3. erorek.

      erorek.

      No jakoś tu taki odważny jesteś a szkoda że w prywatnych wiadomościach na discordzie udawales niewiniątko i że o niczym nie wiesz XDD

    4. Cukrzyk.

      Cukrzyk.

      ej masz ten bullet

    5. Cukrzyk.

      Cukrzyk.

      a i oddaj regine spk?

    6. erorek.
  7. Polecam serdecznie film 

     

     

  8. erorek.

    Służba w SAFD

    Witam, kolejny odcinek z serii Służba SAFD po przerwie, zapraszam do oglądania
  9. Mały powrót tego typu 

     

     

    1. vakii

      vakii

      super @Erorekkw nie zmieniaj się mistrzu

  10. Witam, przychodzę do was z kolejnym filmorem z serii Służba SAFD, już trzeci odcinek, życzę miłego oglądania
  11. Polecam po raz trzeci już D:

     

  12. erorek.

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddam jak będę miał D:
  13. Dzięki za zauważenie błędu, już poprawiłem a co do nie działającego linku dałem nowy, powinno wszystko działać
  14. Zapraszam gorąco <3

     

     

  15. Witam w kolejnym filmie przedstawiającym służbę w San Andreas Fire Department, zapraszam na drugi odcinek z tej wspanialej serii
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin