Skocz do zawartości

erorek.

Gracz
  • Postów

    116
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez erorek.

  1. 75719, szyby 20%, LPG 75, ABS
  2. Spoko, tylko troszkę mało mordeczko
  3. Ładnie to tak ?

    (Dzięki za repke)

  4. Polecam super rodzinne auto

  5. erorek.

    Bandit Sultan 2.2 PFT

    Model: Sultan ID: 75719 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~3,7k Dodatki: spoiler (1139), progi (1027), wlot -dach (1032), stereo, felgi (1097), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Kiemon ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Szyby 20%, LPG 75, ABS, 1 klucz Cena: Offki Coś od siebie: Bandit super sultan polecam rodzinne auto kox SS’y: https://imgur.com/msdDdYH
  6. erorek.

    [KUPIE] coś do 1.3kk

    75719, szyby 20%, LPG 75, ABS 900k do nego
  7. erorek.

    LOCK

    no ja nie wiem czy będę wieczorem
  8. erorek.

    LOCK

    No dobra, niech ci będzie. Kiedy będziesz na serwerze?
  9. erorek.

    LOCK

    To po środeczku, 5k na chleb dokładasz i stoi - 875k
  10. erorek.

    LOCK

    Dobra, zlituje się i moje ostatnie słowo to 880
  11. erorek.

    LOCK

    885, niżej nie zejdę
  12. erorek.

    LOCK

    Szyby 20%, bak 35, LPG 75, ABS A z braków to chyba tylko baku, atrapy i up2 ale nie wiem
  13. erorek.

    LOCK

    No trochę mało, ja proponuję 890 bo możliwe że szyby te najmocniejsze a bak 50 o ile się nie mylę ale jeszcze sprawdzę
  14. erorek.

    LOCK

    Nie pamiętam dokładnie, ale 1 klucz, LPG 75 chyba i bak powiem później + szyby przyciemniane ma A cena wsm sam nie wiem, coś koło 900k myślę
  15. erorek.

    S/W Sultan 2.2 PFT

    Model: Sultan ID: 75719 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3605km Dodatki: spoiler (1139), progi (1027), wlot -dach (1032), stereo, felgi (1097), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( Kiemon ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: offki, wystawiam poglądowo, jak cena przypasuje to sprzedam Coś od siebie: Bardzo super samochód, polecam. SS’y: https://imgur.com/cl2cSbI
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. erorek.

    Pokaż swoją twarz

    Co na mnie nie ma co liczyć @Komert Ja nominuje @FabianPl1, @Blender., @DeleteD, @KOXX, @ZnanyAndrzej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin