Jak na pierwszy artykuł jest przyzwoicie, tylko w niektórych momentach unikaj lania wody.
Wydaję się to czasami szczegółem, ale nie warto wrzucać wielu słów w jedno proste zdanie, szczególnie w takim przypadku poniżej.
Oczywiście, żeby nie było że szukam igły w stogu siana, tutaj bardziej chodzi o feedback, na którym wydaję się że ci zależy, a lepiej zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły, żebyś miał coś z tego więcej niż prostą odpowiedź do nabicia odpowiedzi na forum, bez konkretnego odzewu.
Tak czy siak, dobra robota, bo niczego więcej nie zauważyłem. Powodzenia dalej!