Skocz do zawartości

Komert

Gracz
  • Postów

    66
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Komert

  1. ✔ Przekazałeś/aś 30000.00 PLN graczowi DawidJestem2.

    ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza EdusZLoM, o kwocie 15000 PLN z konta głównego.

    ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza Inaf., o kwocie 5000 PLN z konta głównego.

  2. Witajcie! Dziś przychodzę do was z wynikami konkursu. Jeszcze raz przepraszam was, że nie pojawiły się one dzień w wigilii. Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, naprawdę, nie wiedziałem że aż tyle osób weźmie udział w konkursie! Mam nadzieję, że święta spędziliście radośnie z bliskimi.

    Przechodząc do wygranych. Pierwsze miejsce zajął @DawidJestem2 który zgarnia aż 30.000PLN! Drugie miejsce zajął @EdusZLoM i otrzymuje 15.000PLN. Skromną nagrodę z ostatniego miejsca w portfelu umieszcza @Inaf..

     

    Wygrani:

    1. @DawidJestem2 (30.000PLN)

    2. @EdusZLoM (15.000PLN)

    3. @Inaf. (5.000PLN)

    Osoby które wygrały - zgłoście się do mnie na forum/discord w ciągu 48h. Jeżeli ktoś nie zgłosi się po nagrodę, losujemy kolejnego zwycięzce. (Discord: "Komert#0340")

     

    Gratuluję wygranym i mam nadzieję, że dobrze zainwestujecie te bejmy. Niewygranym życzę powodzenia w następnych konkursach - oczywiście nie tylko moich :P. Z fartem.

     

    (Tutaj zadanie domowe dla chętnych. A tak na serio to filmik z losowania XD)

     

    1. DawidJestem2

      DawidJestem2

      Uhuhuhu nie spodziewałem się <3

    2. DydeeK
    3. DawidJestem2

      DawidJestem2

      ✔ Otrzymałeś/aś 30000.00 PLN od gracza Komert.

  3. Mordy przepraszam was, że nie było wyników konkursu wczoraj ale jestem w trakcie przeprowadzki i kompletnie zapomniałem. Dzisiaj/jutro wylosuję zwycięzców i ogłoszę wyniki. Przepraszam jeszcze raz. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Pozdrawiam.

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nick chwalącego: @Komert Nick chwalonego: @murzek@4lysy@FiFikkk Powód pochwały: Sprawne i rozbudowane odegranie RP. Opis zdarzenia: ZRM po przyjeździe przejął mnie od zastępu SAFD a następnie zajął się przywróceniem funkcji życiowych oraz zabezpieczeniem urazów. Po dojeździe do szpitala zostałem przewieziony na salę operacyjną gdzie FiFikkk przeprowadził zabieg. Data zdarzenia: 14.12.2020r. Dowód w postaci ss'ów lub logów:
  7. Zachęcam do brania udziału :).

     

     

  8. Witajcie drodzy gracze! Dzisiaj przychodzę do was z konkursem o 50.000PLN z powodu mojej rocznicy gry na serwerze! Na samym początku chciałbym podziękować osobom które poleciły mi zagranie na tym serwerze oraz oswoiły mnie z nim. Jest to @Juster, @Dejw50, @Koba i poniekąd trochę też @Prese$. Gdyby nie wasze polecenia i porady nie spędziłbym tego roku tak dobrze się bawiąc. Mając na myśli dobrą zabawę mówię tutaj też oczywiście o frakcji SAFD. Z tego miejsca dziękuję tym samym zarządowi frakcji za pozytywne rozpatrzenie podania i za przyjęcie mnie do San Andreas Fire Department. Ale przechodząc do rzeczy bo pewnie większość przyszła tu tylko po pieniążki . Pulę 50k rozdzielamy na 3 miejsca: 1. 30.000PLN 2. 15.000PLN 3. 5.000PLN Aby wygrać należy: 1. Zostawić reakcję pod postem. 2. Oznaczyć osoby z którymi latacie bokiem po tegorocznym serwerowym śniegu. Polecam również zaobserwowanie mojego profilu. Oczywiście nie jest to wymagane, lecz pojawią się tam wyniki. Wyniki pojawią się 24 grudnia na moim profilu. Przy okazji życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt w gronie bliskich. No i oczywiście życzę tego co wymarzycie sobie pod choinką . Pozdrawiam i zachęcam do brania udziału w konkursie - Komert
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie potrzebuję twoich pieniążków, ale chciałbym ci życzyć najlepszego i spełnienia marzeń. @Koba @Dejw50 @Juster
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin