Skocz do zawartości

lewy.

Gracz
  • Postów

    108
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez lewy.

  1. Generalnie gdy pisałem do niego wiadomości nie przejrzałem logów nie powklejałem dowodów więc na nią nie musisz patrzeć tak samo jak ja na twoje nagranie XD. Faktyczne dowody które cię powinny interesować są zawarte w skardze przewiń sobie do góry.
  2. Użyłem lecz w tej wiadomości nie wyjaśniłem że został on użyty po zabiciu mnie, widać dowody u góry w logach aż ci wkleje masz Poza tym wiadomość została pisana w złości więc nie była dokładna.
  3. ale chwila po co wam nagranie dowodowe XD, na dm nie widać nicków mógł to być każdy. A logi mówią same za siebie.
  4. Jeśli sprawdzicie logi widać że się raz teleportowałem po zabiciu mnie więc wszystko za siebie mówi a jakieś nagrania to w sumie mnie nie obchodzą wszystko jest na piśmie że tak powiem. skoro nie wiedzieliście dlaczego siedzę w więzieniu?
  5. Oczywiście proszę o danie tej osoby z poza frakcji SAPD bym nie musiał się martwić o faworkę która już jest grana. Do tego powtarzam drugi raz proszę o przejrzenie logów w jakich godzinach i ile razy się tepłem na strefe DM.
  6. Nie, jestem osobą która oskarża proszę przedstawienie dowodu. Ponowne przejrzenie logów ile razy użyłem tpev CZYLI RAZ co jest przedstawione na logach.
  7. >> Nicholaz [83]: informuje o skardze na forum << Nicholaz [83]: ok ( dowód na poinformowanie gracza)
  8. Nick funkcjonariusza: @Nicholaz Data i godzina zdarzenia: 01:00-01:30 "około" Pełen opis sytuacji: Więc tak, miałem pościg ale to pominiemy... Wjechałem na strefe dm gonił mnie ni jaki funkcjonariusz strażnik prawa Nicholaz tzw. siedział mi na zderzaku. Ze względu na nowe tpev było tam wiele graczy więc zostałem zabity co widać na logu i to nawet przez niego. Potem napisałem skargę na siebie o tpev na dm odebrał oraz zrobił tpev'a @DanielRB a więc się tam dostałem komendą. Siedzę sobie chwile i nagle zostaje przeniesiony do więzienia za "PowĂłd: Odmowa przyjÄ™cia mandatu, uĹĽycie tpev, wjazd na DM." na 240 minut. Dziękuje też @Princessa* że pomogłaś mi znaleźć osobę która mnie wsadziła. Przejdźmy dalej tak użyłem tpev ale po zabiciu mnie co widać na dole w logach, nie użyłem tpeva podczas pościgu ( TYLKO PO ZRESPIENIU NA BAZIE ORG ). Więc więzienie jest nie słuszne pomijając fakt że nawet powód jest źle napisany ale nie ważne. W skrócie dla tych co nie zrozumieją: Pościg,wjazd na dm, zabili mnie, napisałem repa, danielrb zrobił tpev, tepłem się, siedziałem chwiłe na dm,wsadzono mnie do więzienia. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2020-06-12 01:09:43] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Nicholaz NakazaĹ‚ Ci siÄ™ zatrzymać! Jak mnie gonił na dm. [2020-06-12 01:10:00] [Output] : â—Ź ZnalazĹ‚eĹ›/aĹ› siÄ™ w strefie bezprawia! Po tym zacząłem uciekać z tak zwanego buta (oczywiście że im uciekłem.) Można sobie sprawdzić w logach że od 01:09 do 01:13 nie opuściłem dm. 2020-06-12 01:13:09] [Output] : * ZostaĹ‚eĹ› zabity przez gracza Nicholaz. (tutaj mnie zabił, czyli 4 minuty siedzialem na dm) [2020-06-12 01:13:14] [Output] : â—Ź OpuĹ›ciĹ‚eĹ›/aĹ› strefÄ™ bezprawia! ( dopiero tutaj opuściłem z wiadomych przyczyn dla niepełnosprytnych mnie zabił [2020-06-12 01:13:22] [Output] : âś” ZgĹ‚oszenie zostaĹ‚o wysĹ‚ane! (napisałem repa o tpev) [2020-06-12 01:13:25] [Output] : ✪ Support DanielRB przyjÄ…Ĺ‚ Twoje zgĹ‚oszenie na lewypalijana. (danielrb przyjał) [2020-06-12 01:13:28] [Output] : > > tp na DM /tpev DanielRB ( tpev na dm dzięki denielowi) [2020-06-12 01:13:37] [Output] : âś” ZostaĹ‚eĹ›/aĹ› przeniesiony/a na event organizowany przez DanielRB (wiadomo co) [2020-06-12 01:13:40] [Output] : â—Ź ZnalazĹ‚eĹ›/aĹ› siÄ™ w strefie bezprawia! ( po zginięciu oraz tepnieciu sie wszedłem na dm) [2020-06-12 01:19:58] [Output] : << TheIndjana [170]: za tego /tpeva tak lipa troche [2020-06-12 01:20:18] [Output] : >> TheIndjana [170]: noo mnie tez od###ali na wstepie jak tu wjechalem wiec lipa fest (tutaj log jak mnie indiana poinformowal a ja go o zabiciu mnie XDDDD sory za przekleństwo) [2020-06-12 01:21:09] [Output] : â—Ź OpuĹ›ciĹ‚eĹ›/aĹ› strefÄ™ bezprawia! [2020-06-12 01:21:15] [Output] : âś” ZostaĹ‚eĹ›/aĹ› przeniesiony/a do wiÄ™zienia. [2020-06-12 01:21:15] [Output] : âś” PowĂłd: Odmowa przyjÄ™cia mandatu, uĹĽycie tpev, wjazd na DM. [2020-06-12 01:21:15] [Output] : âś” Czas, ktĂłry musisz odsiedzieć to 240 minut/y Mam nadzieję o jak najszybsze zdjęcie nie winnej kary oraz srogie ukaranie tego funkcjonariusza. Ja, lewypalijana zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. Twój Nick: lewypalijana Nazwa Kanału: Bimbrownia u lewego Czy kanał ma zostać usunięty?: Nie.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nick: lewypalijana Link do wniosku o założenie kanału: https://mta4life.pl/forums/topic/183852-prośba-o-założenie-kanału-prywatnego-na-mumble/ Dokładna nazwa kanału głównego: Bimbrownia u lewego Czy chcesz zmienić hasła do podkanałów?: tak/nie
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. @Mitron @3006701 Mitron chcesz sprzedać ją za 50? to możemy się dogadać ze we dwóch po 50 sprzedamy
  23. Nazwa nieruchomości: Chatka. ID nieruchomości: 388 Cena za dobę: 180pln Lokalizacja: El Castillo del Diablo Bone Country ( niedaleko lotniska.) Cena: Offki. SS’y: https://cdn.discordapp.com/attachments/691799826505007194/695298369362329700/mta-screen_2020-04-02_17-45-24.png https://cdn.discordapp.com/attachments/691799826505007194/695298372067917915/mta-screen_2020-04-02_17-45-37.png Coś od siebie: Bardzo dużo miejsca na pojazdy, na oko 50 jak nie lepiej. Bardzo blisko stacji benzynowej, lotniska oraz kompo lv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin