Nick funkcjonariusza: @Nicholaz
Data i godzina zdarzenia: 01:00-01:30 "około"
Pełen opis sytuacji: Więc tak, miałem pościg ale to pominiemy... Wjechałem na strefe dm gonił mnie ni jaki funkcjonariusz strażnik prawa Nicholaz tzw. siedział mi na zderzaku. Ze względu na nowe tpev było tam wiele graczy więc zostałem zabity co widać na logu i to nawet przez niego. Potem napisałem skargę na siebie o tpev na dm odebrał oraz zrobił tpev'a @DanielRB a więc się tam dostałem komendą. Siedzę sobie chwile i nagle zostaje przeniesiony do więzienia za "PowĂłd: Odmowa przyjÄ™cia mandatu, uĹĽycie tpev, wjazd na DM." na 240 minut. Dziękuje też @Princessa* że pomogłaś mi znaleźć osobę która mnie wsadziła. Przejdźmy dalej tak użyłem tpev ale po zabiciu mnie co widać na dole w logach, nie użyłem tpeva podczas pościgu ( TYLKO PO ZRESPIENIU NA BAZIE ORG ). Więc więzienie jest nie słuszne pomijając fakt że nawet powód jest źle napisany ale nie ważne. W skrócie dla tych co nie zrozumieją: Pościg,wjazd na dm, zabili mnie, napisałem repa, danielrb zrobił tpev, tepłem się, siedziałem chwiłe na dm,wsadzono mnie do więzienia.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2020-06-12 01:09:43] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Nicholaz NakazaĹ‚ Ci siÄ™ zatrzymać! Jak mnie gonił na dm.
[2020-06-12 01:10:00] [Output] : â—Ź ZnalazĹ‚eĹ›/aĹ› siÄ™ w strefie bezprawia! Po tym zacząłem uciekać z tak zwanego buta (oczywiście że im uciekłem.) Można sobie sprawdzić w logach że od 01:09 do 01:13 nie opuściłem dm.
2020-06-12 01:13:09] [Output] : * ZostaĹ‚eĹ› zabity przez gracza Nicholaz. (tutaj mnie zabił, czyli 4 minuty siedzialem na dm)
[2020-06-12 01:13:14] [Output] : â—Ź OpuĹ›ciĹ‚eĹ›/aĹ› strefÄ™ bezprawia! ( dopiero tutaj opuściłem z wiadomych przyczyn dla niepełnosprytnych mnie zabił
[2020-06-12 01:13:22] [Output] : âś” ZgĹ‚oszenie zostaĹ‚o wysĹ‚ane! (napisałem repa o tpev)
[2020-06-12 01:13:25] [Output] : ✪ Support DanielRB przyjÄ…Ĺ‚ Twoje zgĹ‚oszenie na lewypalijana. (danielrb przyjał)
[2020-06-12 01:13:28] [Output] : > > tp na DM /tpev DanielRB ( tpev na dm dzięki denielowi)
[2020-06-12 01:13:37] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a na event organizowany przez DanielRB (wiadomo co)
[2020-06-12 01:13:40] [Output] : â—Ź ZnalazĹ‚eĹ›/aĹ› siÄ™ w strefie bezprawia! ( po zginięciu oraz tepnieciu sie wszedłem na dm)
[2020-06-12 01:19:58] [Output] : << TheIndjana [170]: za tego /tpeva tak lipa troche
[2020-06-12 01:20:18] [Output] : >> TheIndjana [170]: noo mnie tez od###ali na wstepie jak tu wjechalem wiec lipa fest (tutaj log jak mnie indiana poinformowal a ja go o zabiciu mnie XDDDD sory za przekleństwo)
[2020-06-12 01:21:09] [Output] : ● Opuściłeś/aś strefę bezprawia!
[2020-06-12 01:21:15] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia.
[2020-06-12 01:21:15] [Output] : ✔ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu, użycie tpev, wjazd na DM.
[2020-06-12 01:21:15] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 240 minut/y
Mam nadzieję o jak najszybsze zdjęcie nie winnej kary oraz srogie ukaranie tego funkcjonariusza.
Ja, lewypalijana zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.