Skocz do zawartości

lewy.

Gracz
  • Postów

    108
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez lewy.

  1. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 377 Cena za dobę: 96 Lokalizacja: El Castillo Del Diablo (obok lotniska opuszczonego) Cena: 70k do nego. SS’y: https://imgur.com/a/GO8AWdBCoś od siebie: Bardzo fajny domek, dużo miejsca na pewno się pojazdy org zmieszczą na oko 50 pojazdów.
  2. Model: Stratum ID: 17934 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 3141,7km Dodatki: progi (1063), wlot -dach (1061), felgi (1074), wydech (1059), przedni zderzak (1157), tylny zderzak (1154), moduł UP1, moduł UP2, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)Cena: 250k do nego Coś od siebie: Bardzo fajny pojazd fajnie driftuje, ma unikatowe LPG 35 już niedostępne więc cena do góry idzie. Nawet dobre przyśpieszenie oczywiście na silniku jest słynny napis TDI więc nie ma co dużo mówić silnik niezniszczalny hehe Niemiec płakał jak sprzedawał SS’y: https://imgur.com/a/oCGELvF
  3. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 377 Cena za dobę: 96 Lokalizacja: El Castillo Del Diablo (obok lotniska opuszczonego) Cena: Oferty w odpowiedzi. SS’y: https://imgur.com/a/GO8AWdBCoś od siebie: Są tam dwa blipy ten drugi ma mało miejsca lecz ten z całej dzielnicy ma 3/4 całego terenu ma dosyć fajną lokalizacje więc jest idealny pod organizacje.
  4. Nick z serwera: lewypalijana Nick używany na Mumble: lewypalijana Ilość godzin przegranych na serwerze: 521h. Czy posiadałeś już kanał?: Nie posiadałem. Nazwa kanału: Bimbrownia u lewego. Nazwa podkanałów: Sprawy biznesowe/Prywatne. Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak. Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Codziennie. Coś od siebie: Zależy mi na utworzeniu tego kanału ponieważ poprostu często mam różne sprawy np do kumpli,a pogadać poprostu nie mam gdzie ponieważ na kanał publiczny każdy może wejść, a gdy robię jakieś biznesy to podobna sytuacja jak u góry. Pozdrawiam cieplutko <3
  5. Daj dowód że cię przejechałem, jak na razie jasno widać bezpodstawne użycie broni.
  6. Uzupełniłem wzór. Miałeś jeśli umiesz rozróżniać pewne rzeczy, nie rozjechałem cię, jeśli bym to celowo zrobił to byś miał pewnie dowody oraz logiczne by było nie pisanie skargi na ciebie. A na dowodach wszystko jasno widać. Poza tym daj proszę dowód że cię przejechałem.
  7. Jeśli w ciebie wjechałem to się dopiero o tym teraz dowiedziałem( Tzn. To był lag). Zastosowałem się prawidłowo więc się nie unoś, po za tym nie potrafisz rozróżnić celowego tarana od laga. Skoro jechałem cały czas normalnie nikomu nie uciekałem, a jak skręcasz to automatycznie zwalniasz więc po wykonaniu skrętu jest logicznym przyśpieszenie. A nawet jeśli no to piękna reprezentacja frakcji ostrzał pojazdu, zabicie gracza, zniszczenie mu opon, porzucenie pojazdu. Bez sensu.
  8. Nick funkcjonariusza: @ThanKs.Data i godzina zdarzenia: godzina 22:08 24.03.2020Pełen opis sytuacji: Gdy usłyszałem o nowym biznesie 41.St Mechanized Infantry Division oraz tym że już mają bazę zmapowaną postanowiłem pojechać sprawdzić. Gdy pokonałem pierwszy zakręt i przejechaniu paru metrów zostałem ostrzelany oraz zabity bez powodu żadnego nie miałem pościgu przejechałem ładnie obok radiowozu nie rozumiem całego zajścia( Do momentu zabicia nie byłem świadomy niczego oprócz dojazdu do tej bazy.... ). A więc tak po ssach poniżej można się dopatrzyć tego że zostałem zabity z dalekiej odległości więc naprawdę albo zgłupiałem albo kolega nasz ma jakieś wspomagacze bynajmniej to było dla mnie dziwne ale dobra. Nawet gracz nie poczuł się do winy i zostawił pojazd porzucony to nie jest odpowiednie zachowanie dla takiej osoby we frakcji. A więc domagam się rekompensaty ze względu na przebite koła... A zaznaczam że nie miałem pościgu, miałem wcześniej ale to około 18-19 więc dawno po zakończeniu działań. Nie mam 4 czy tam 5 wpisów by móc mnie "Rozpoznać" podczas normalnego patrolu. Zauważyłem że on już miał pojazd do odholowania bo gdy się odrodziłem pojechałem od razu zobaczyć nick gracza a wtedy przyjechał SARA'jczyk lawetą by zgarnąć pojazd co widać na ss. Logi Może potwierdzić @VENOMEQ który sprawdził czy mnie faktycznie zabił. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/kEbODVq - ss gdy zostałem zastrzelony https://imgur.com/a/muK1bx8 - ss gdzie stał SAPD. https://imgur.com/a/9b3J4fN - ss gdzie został porzucony mój pojazd. Ja, lewypalijana zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Kenny @Matias2525 @KropsoN @Rother @Geloo 2. Najlepszy Moderator/ka: (Wszyscy Moderatorzy) @LuKi16 @TheArasik. 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @VENOMEQ 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @Greyna.gg @hoopak @Zebra 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SARA / SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @zuppek @Calvin. 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Dirty Angels 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @milkilej @Asn. @Twix_Duo @Matias2525 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Kenny @Geloo 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Calvin. @Sedzik 13. Najlepszy prezenter: Nominowani: 14. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy redaktorzy) 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Calvin. @Asn. @Kapselel @milkilej @Zbychu12 @Tokypev @Matias2525 @Domciol @neejm @zuppek @Kenny @Matesky 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @milkilej @Zbychu12 @Asn. 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Mechanik na terenie SARA 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia/Kurier 19. Przegryw miesiąca: 20. Najbogatszy Gracz: 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Verago.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie ignorowałem cię, nie mogłem ci odpisać ze względu na panujący ruch przede mną jechał perek a za mną drugi pojazd więc podczas odpisywania ci bym w jedno z nich uderzył...
  16. Ale daj logi nawiązujące do tego co do mnie napisałeś. Z tym jak napisałeś że opłaciłeś i potem pierwsze wyzwisko w moją strone.
  17. A więc jeśli tak twierdzisz daj logi z dokładną godziną i sekundą, a i tak byś poczekał bo tak sobie na środku drogi nie mogę zawrócić więc musiałem pojechać do końca ulicy i dopiero zawrócić.
  18. Witam, dodaje dowody: Brak opłaty. : https://imgur.com/a/qF8Cabh CBK do mojej osoby: https://imgur.com/a/XiAcv1C , https://imgur.com/a/E7Rt73F , https://imgur.com/a/wsnI0T4 , https://imgur.com/a/LJ49VC5 , https://imgur.com/a/AkTAL9v . A więc tak, po zrobieniu ss'a spakowałem pojazd na lawete po czym opuściłem teren kopalni. Nagle zacząłem otrzymywać wiadomości od tego gracza a więc chciałem już zawrócić lecz gracz nie miał kultury wobec mojej osoby więc kare nałożyłem adekwatną do sytuacji czyli: ● Brak opłaty parkingowej na parkingu płatnym: 1000 PLN; ● Pracownik ma prawo nałożyć dodatkową karę w wysokości 250PLN w przypadku, gdy użytkownik pojazdu wykazuje się brakiem kultury .
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin