Nie pamiętasz hasła?
Nie przeglądałem forum od 3 miechów, wchodzę a tu prawie 1k powiadomień z czego 99% to posty Tobiasza XD
✮ KNX
Serio? Niemożliwie.
Siemano!
Dobra zmiana, skoro serwer jest teraz firmą. Oby tak dalej! :- D
MirekHandlu opublikował(a) temat w Archiwum
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin