Skocz do zawartości

Xaro!.

Gracz
  • Postów

    54
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Xaro!.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Cheetah ID: 98949 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 19974.9km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1080), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( SAKURA ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Butla LPG: 75 litrów Cena: offki Coś od siebie: fajna bryka fajny v/max nic dodaj nić ująć tylko brać! SS’y: https://imgur.com/a/us6NPWK
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Xaro!.

    KUPIĘ COŚ DO 800K

    deluxo tez za duze braki
  5. Xaro!.

    KUPIĘ COŚ DO 800K

    szafy 2.0 nie chce
  6. Xaro!.

    KUPIĘ COŚ DO 800K

    Dalej, msk odpuszczę
  7. Model: Wszystko Pojemność silnika: obojętne najlepiej od 1.8+ Przebieg pojazdu: obojętne Cena: do 800k Dodatki: żeby zmieścić się w budżecie Coś od siebie: Kupie wszystko do 800k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin