Skocz do zawartości

Damian.

Gracz
  • Postów

    2 534
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Damian.

  1. Dostajesz UB tak jak pisałem, tamten gracz nie dostanie UB za kłamstwa. UB+LOCK
  2. skąd miałeś to hasło i radzę się przyznać...
  3. NIE! LOCK jak napiszesz kolejną kolejka na forum.
  4. usuwasz hasla all a jak nie to wieczny ban Ub+LOCK
  5. http://mta4life.pl/index.php?/topic/2567-pro%C5%9Bba-o-ub-krystex-zbanowany-przez-damian/ LOCK
  6. A ja uważam tak samo jak RemV, macie napisać apelację dnia 21-10-2015 r. Zamykam.
  7. Nie chcecie dojść do porozumienia? To obje nie dostaniecie UB zaraz... nie będę się kłócił kto z kim gdzie i jak, dlaczego, za co, na ile....?
  8. Druga sprawa kanał publiczny jest dla wszystkich, i wyganianie kogoś z niego jest idiotyczne...
  9. RemV proszę o twoją wypowiedź w tej sprawie.
  10. A ja teraz napiszę dowiedziałem się kilku nowych informacji i to Krystex jest nie winny lecz też i bez kary nie jest... Meow nie otrzymasz UB nawet jak napiszesz apelację za wprowadzanie mnie w błąd i kłamanie. Jest jeszcze jeden świadek który mi dał wiele informacji.
  11. Proszę o wypowiedź Meow'a i odnieść się do wyżej napisanych słów, jeżeli mnie oszukał to UB nie dostanie. Dostał również bana i czekam na jego apelacje. xTedi również może się wypowiedzieć jako świadek.
  12. Olszak nie faworyzuje, po prostu Nalshee nie ma czasu i nikogo innego nie widzę. Po za tym czy zmieniła mnie ranga? nie zmieniło mnie moje życie priv. Chcesz wierz nie to nie. Ale tak własnie jest.
  13. nie chcesz tego dostać, bo ja go mam, lecz Kasia wyraźnie pisze że ją to uraziło, a ty tego nie rozumiesz nadal, śmiałeś się w raz z jedną osobą nie będę jej wymieniał lecz ty bardziej nadszarpałeś sobie zaufanie i szacunek. A obrażałeś nie tylko Kasię. Tyle ode mnie. Piszę jako świadek.
  14. Damian.

    Pożegnanie Rutek.

    Norbi mówisz rekrutacje lecz tych nowych trzeba szanować, a tutaj tego brakuje nie mówię, że nikt, ale są takie osoby które mają totalnie w du**e...
  15. Również Bolek dzięki trzymaj się
  16. Ja ciebie też <3 mam nadzieje, że to co pisałaś dotrzymasz słowa
  17. Damian.

    Pożegnanie Rutek.

    Kolejna osoba Rutek widzimy się w CG najlepsi trzymają się razem Amen!
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Marianek dziękujcie jednej osobie która niszczy wszystko niestety. Papa
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Damian.

    Narka

    Archi kolejny! Trzymaj się chcesz kontakt do mnie? PW
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin