Witam, a zarazem żegnam wszystkich. Przegrałam na tym pięknym projekcie ok 860h. Spotkałam wiele ludzi, zakumplowałam się z częścią, a z garstką zaprzyjaźniłam. Będzie mi brakować naszego odwalanka, spin oraz rozmów. Od dłuższego czasu myślałam, żeby odejść lecz trzymały mnie pewne sprawy. Po ich załatwieniu jestem pewna, że chcę odejść bo to nie jest ta sama gra jednak. Jako gracz z rangą support widziałam wiele rzeczy, na wiele prawek/licek/mt przymykałam oko, lecz wiele osób dalej sądzi, że nie spełniałam swojej roli dobrze. Dawałam z siebie wszystko by uszczęśliwić, pomóc oraz poprawić jakość gry graczom. Może nic ale jednak coś...
Aaaa i to co najważniejsze... Odchodzę, bo mam małe problemy z rodziną oraz chciałabym pobyć więcej czasu z Patrykiem (Szender).
Na pożegnanie (nie lubię ich ale muszę :/) chciałabym pozdrowić parę osób (bo na wszystkich to brakłoby miejsca:c), które tutaj grają, bo wątpię by reszta weszła tu xD
@Szender za ten ban na karnego jeżyka raz ! a tak serio to widzimy sie niedługo :3
@RemV RemfCej :3 znamy się kope czasu i mam nadzieje, że uda się ten wypad w wakacje
@BlacK* oj bratu :3
@niziol powodzenia wiesz z kim
braciszeg <3
@Kasztan* kasztanki :3
@hoopak trzeba się kiedyś zgadać we 3 i napić :3
Chciałabym pozdrowić całą frakcje SAMD, SAPD oraz TSA bo były mi najbliższe :3
A co do drogich graczy oraz w szczególności do KNX'a: jest też życie po za grą, więc nie siedźcie ciągle z głowami w monitorach/laptopach i weźcie się za swoje dziewczyny a w szczególności za rodziny, bo niedługo może ich nie być
Jak ktoś chce kontakt to zapraszam na pw
papa :3 //Owieczka //Coska //Maddie
https://www.youtube.com/watch?v=YykjpeuMNEk