Skocz do zawartości

Qubi21

Gracz
  • Postów

    83
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Qubi21

  1. Wdziowie Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dajcie mi w prezentcie trochę repki i będę wdzięczny. Pozdrawiam wam serdecznie gracze 4life, kochamy was. Pozdrawiam prawowity członek Kinder Mafii na banie

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. DeleteD

      DeleteD

      Dziękuję, życzę wzajemnie oraz pragnę poinformować, iż o repce z mojej strony możesz zapomnieć. Buźka pa.. <3 

    3. Qubi21

      Qubi21

      Nudzi nie będe Cię wzywać, Wszystkiego Najlepszego

    4. kryha22

      kryha22

      Pozdrawiam kinder mafię!

       

    5. Qubi21

      Qubi21

      Również pozdrawiamy również Ciebie krycha22

    6. jestemkotem
  2. Kiedy pierwsza zawieszka? 

  3. Widzowie wynikach na support zaszły jakieś ogromne pomyłki,serio.

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Siema 60, jak leci?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. ObywatelBezNIPu

      ObywatelBezNIPu

      A co piszesz bo ci bana nie zdjęli? XD

      Żałosne pozdro za 3lata jak ci banik minie ;*

    3. Qubi21

      Qubi21

      Haha mordziaty ub mogę mieć w każdej chwili. Pozbieraj jakieś lepsze argumenty, co?

    4. Qubi21

      Qubi21

      Po drugie mam perma,nawet takich rzeczy się nie doinformowales

    5. Qubi21

      Qubi21

      Po trzecie nie mam zamiaru grać na tym serwerze, jedynie pod akcje na dm, żeby sobie poorać swat.  Hehe

    6. AksyS

      AksyS

      Hihi przez 60 dobre osoby patrzą na świat zza krat

  6. Qubi21

    Pożegnanie - flvgx

    Ej czemu szkodnik,za 6 kar?
  7. Fajnie się puszcza bindy na innych kanałach na zmienionym Nicki? Pogchamp dla Ciebie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  134 więcej
    2. Uchat3k

      Uchat3k

      @ReVieW był w FD, ale nuty żadnej nie słyszałem od jego autorstwa

      @Majsterunio byłem z tobą w akademii, a ReVieW był ponad miesiąc później co świadczyło o tym, że nie miał jak nagrać piosenki ze mną i udawać nietoperza, bo sam to pamiętam.

      Jedyny gracz który nagrywał z Pontonem i z nami to był Redi123. Nie słyszałem nigdy aby ReVieW miał taki nick a przyjaźnimy się bardzo dobrze od ponad roku więc prędzej czy później dowiedziałbym się o istnieniu takiego konta i o owym zachowaniu.

    3. Uchat3k

      Uchat3k

      Mam nadzieję, że sprawa z piosenką wyjaśniona, zamykam temat.

      @LOCK  

       

    4. Qubi21

      Qubi21

      Dobra zamknąć du*e już, bo już waszego pierdolenie słuchać nie mogę 

    5. AksyS

      AksyS

      Okej wywalone w to mam es

    6. AksyS

      AksyS

      Ale i tak beka bo większość z was bierze grę na poważnie xDD

  8. Jezu, udajesz czy serio? Chyba tam pisze w liczbie mnogiej i chodziło mi o kilku POLICJANTOW, a tu chodzi mi o pojedyncza osobe. Tak trudno rozróżnia się liczbę mnogą od pojedynczej? Edit: Ta osoba jako jedyna została potem na kanale wszystko wyjaśniła, a nie jak reszta, trzymała swoje zdanie i sobie poszli.
  9. Wdzię lider SAPD, ma problem z czytanie ze zrozumienie, haha. "Nie zbieraj, twoja sprawa, nie napisałem skargi na tą osobę bo zachowała się w porządku, w sensie takim, że przyznała się do błędu i próbowała coś ugrać.", tutaj mówie o jednym funkcjonariuszu, widzisz? Tam wspominałem o kilku.
  10. Pamiętam, ale twoje ostrzeżenia nic nie dały, nadal kilka osób dogadywało mi. No co masz takich super POLICJANTOW, że próbują mnie sprwokać na profilu, pisząc jakieś bzdety. Na reszte nie odpowiadam, nie będę się powtarzał ciąglę. Podsmując to wszystko, na tych logach wyyraziłem swoją opinie, w regulaminie serwera i frackji, chyba nie ma, żee nie możesz wyraźić swojej opinie na sayu, prawda? Taka prawda, że chceliście mnie ud****ć, jak najbardziej. Może i nie wygram tej skargi, ale inni gracze dowiedzą się jaką jesteście hipokryczną frakcją. Nie zbieraj, twoja sprawa, nie napisałem skargi na tą osobę bo zachowała się w porządku, w sensie takim, że przyznała się do błędu i próbowała coś ugrać.
  11. Campquś jesteś gołowsłowny, miałeś już nie odpisywać, ale jak już odpisałeś odpowiem ci na twoje "odpowiedzi". No to że pisze skarge na SAPD? I każdy wasz członek frackji ją reprezentuję i wystawia opinię tej frakcji, nie prawda? Nie chciało mi się szczerze pisać, tej skargi, po durgie nie miałem dowodów. Tak ściemnia z tą akcją, śniła mi się i pomyślałem, że po prostu przedstawię ją tutaj na forum, rozgryzłeś mnie Campus. Jakbyś się trochę doinformował to bys wiedział o co chodzi, jak widać nawet nie poruszyłeś tego tematu. Nie chciałem tego robic, ale niestety musze. Pamiętasz Campuś, jak siedziałem sobie na kanapie kota, będąc w SAPD, pamiętasz co się działo na discord? Jak się rzuciło na mnie pół frakcji, mówiąc, że jestesm debilem, że tam siedze, że jak mogłem się zniżyć do takiego poziomu, pamiętasz? Przy okazji jeszcze obrażająć ludzi tam siędzących. Ty mi coś gadasz o dziecinadzie, tak samo podpisywanie mi profilu, haha. Pewnie teraz usuną te osoby wiadomości an Discord, ale logi zostają kochani. Wracając, czemu oni nie dostali BL za dziecinne zachowanie? Śmieszne to jest, mam nadzięje, że się do tego odniesiesz, tylko nie pisz mi, że to jest nie na temat, bo mnie już denerwujesz. Adios
  12. " Ale chyba każdy poszcególny członek frakcji reprezentuję ją, prawda? Nie będe pisał 20 różnych skarg na te osoby, umieściłem to tutaj, żeby pokazać jaki jest zarząd SAPD. No nie miej, nigdzie nie odniąsłeś się do moich wypowiedzi, ciągle mówisz, że to nie na temat, a ja ciągle ci powtarzam, że te słowa zostały wypowiedziane, przez waszę granie "RP". I wytłumaczyłem ci, że to moja opinia, nigdzie nikogo nie uraziłem, wyraziłem ją w sposób kulturalny.
  13. Więc tak, nie wiem czy nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy co. Całe te moje słowa, które wypowiedziałem zostały wypowiedziane, przez ten pościg, gdzie zrobiliście co zrobiliście. Nie nawiązuję do tematu tego pościgu tylko dlatego, bo tam mi się podoba, tylko dlatego, że przez to, że sprawdziliście mnie w MDT, powiedziałem co o was myślę. Chyba nigdzie nie ma w regulaminie punktu zakazującego wyrażania swojej opini. Nigdzie nie złamałem żadnego punktu regulaminu, wyraziłem swoją opinie w sposób kulturalny, nigdzie was nie wyzwałem, tylko powiedziałem co o was myślę, po tej akcji co zrobiliście. "Nie rozumiem, ta skarga dotyczy powodu, dla którego zostałeś wpisany na czarną listę czy tego, co robią funkcjonariusze. ", no powodem są te logi, któe wysłałeś, a logi są właśnie z tego pościgu, chyba warto się wytłmaczyć o co chodzi, żeby nikt nie pomyślał, że ja sobie tak nagle napisałem słowa, które sa na załączonym ss. Nigdzie nie dostałem konkretnej odpowiedzi lub jakieś obrony z waszej strony, narazie tłuamczysz się tym, że to nie an temat. Doinformują się trochę skąd są te logi i z jakiego czasu. "Nie obchodzi mnie to, co było spowodowane tym co napisałeś na załączonych logach.", czyli nie obchodzi, cię jak twoi ludzię robią błędy i masz po prostu to gdzieś. Miłego dnia/wieczoru jak to czytasz Campqu.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Witaj Panie Campqu Pierwsza rzecz do której się odniosę, to są logi z pościgu na, którym doszło do nadużywania waszych praw, nastepująco zostałem sprawdzony w MDT, za NIBY "odwalanie na pościgu", gdzie cały pościg odgyrwałem, wjechałem na DM, zgubiłem was i pojechałem na na BM i nagla patrzę Sultan z Swatów. Czy to jest dobry poziom RP? Takie granie Power Gaming? Akcje na DM, to część pościgu. Rozumiem jakby odwalał, ale ogdyrwałem ładnie, a tu nagle taka niespodzianka. Dodam jeszcze, że zaprosiłem osobę dowodzącą na kanał na mumble, nagle weszło 10 SAPDÓW i zaczęło się odzywać, gdy prosiłem jedną osobę. Śmieszne jest to, że te twoi ludzię, wykorzystali to, że jest ich więcej i zaczęli się wyśmiewać i ogólnie wykorzystali to. (To jest odpowiedź do pierwszej części logów i kawałek drugiego) Druga rzecz, że jesteście jechani na dm. Czy nie mówie prawdy? Nie ma co się uszkiwać, w SWAT nie ma dużo osób co potrafią się strzelać, są to pojedyncze osoby, nie będę wspominal o taserze, no ale jest to wasze wypsażenie i jest to zrozumiałe. (druga część) Trzecia rzecz, jak widać na załączonym ss, napisałem zdanie "jak tu was szanować". Wracamy do pościgu, chciałem zrobić fajny pościg, gdzie będziecie mogli sobie postrzelać na DM, trochę się poganiać. A wy spraedzacie mnie w MDT, za niby "odwalanie", gdzie pościg odgrywałem. Oczywiście, szanuje was jako ludzie, nie będę was wyzywał, nie będę jeździł po SA i pisał J.., sami wiecei co. Ale straciliście w moich oczach w sensie takim, że odwaliliście maniane i ciężko wam się przyznać do błędu. Nie pisz mi rzeczy typu, "sprawdziliśmy cię w MDT, bo wjechałeś na DM", byłem tam wiem jak to działa, nawet osoba dowądząca tą akcją przyznała, się do tego, że nie powinna wydwać takkiej zgody. Gdy prosiłem Pana Qumika o zmniejszenie akry, ten tłuamczył, się słowami "nie będziemy robić faworyzacji". Odnosząc, się do twoich ostatnich słów, nie byłem bo chciałem rozstać, się w zgodzie, nie miałem nic do was, dopóki nie doszło do tego pościgu. Miłego dnia/wieczoru Ci życzę. Edit: Nie wiem za co dostałem Black Liste, ponieważ, gdy spytałem się Pana Deluxe, za co dostałem to odpiwedział mi masz ogłoszenia i nie dostałem żadnych szczegółów..
  16. Login: Qubi21Nick: Qubi21Serial:(serial ukryty)Przynależność do frakcji: -Opis sytuacji: Dostałem nie słuszną Black Liste do zdjęcia. Powód Black Listy: Dziecinne zachowanie. Nie wiem jakim prawem dostałem Black Liste, nie złamałem żadnego puntku reuglaminu, w dodatku Black Liste dostałem nie będąc już w SAPD. Gdy chciałem dowiedzieć się szczegółów od zarządu, dostałem informację od Szanownego Pana Deluxe "masz na ogłoszeniach SAPD". Dowody: @Qubi21 zostaje wpisany na czarną listę z powodu dziecinnego zachowania po odejściu z frakcji.Świadkowie: -
  17. Nick z serwera:Qubi21 Nick używany na Mumble:Qubi21 Ilość godzin przegranych na serwerze: 850h Czy posiadałeś już kanał?: Nie Nazwa kanału: Jaskinia Nazwa podkanałów: Pogadanki Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Yo Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak Coś od siebie: Nic
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Rozumiem, ciągle myślę że wpisać usunąłem, myślę z nacisnąłem "zamknij" a nie "zapisz", myślę że mogę dać Ci rekompesate w wysokości 10k, bo czekałeś 10 minut. Myślę że kwota odpowiednią i dojedziemy do porozumienia.
  20. Uszanowanie, PO I Qubi21 Zgadzam się wpisów nie usunąłe, ale twoje zachowanie na zatrzymaniu było katygoryczne, kłóciłeś się że mną, potem dałem Ci jescze mandat za zniewage. Wytykasz błędy innym a sam robisz ich o wiele więcej, jestem tylko człowiekiem i mogłem się pomylić. Dobrze że nie siedziałeś całych minut za wpisy tylko 60 minut za ostrzał. Z tego co wiem @FalloweK. Mi mówił siedziałeś o 10 minut więcej czyli 70 minut, ponieważ pislaisxie tam i dawałes mu dowody, dalej się nie wypowiadam tylko czekam aż poprawisz wzór na skargę.
  21. Zacznijmy od tego że jesteś jedna z tych osób, która najwięcej przezakadzal, przejeżdżała mnie, robiła animki wrac z @KODIINC*, po drugie auto się zbugowalo, ale nie jego auto tylko kgoos innego, te auto nie przeszkadzało mu w odjechaniu, a po trzecie o odjechanie prosiłem go o wiele wcześniej. Odpowiadam Ci pierwszy i ostatni, bo nie jesteś w ogóle związany ze skarga.
  22. Po pierwsze, prosiłem cię abyś odjechał kilkar razy nie raz kręciłeś się koło mnie tym swoim samochodem, nie rób z siebie takieho niewiniątka bo dobrxe wiesz ze przeszkadzales, gdy cię poprosiłem o odjechanie odjechałeś na drugą stronę chodnika i tam zacząłeś ogdyrwac swoje ala RP, musiałeś akurat te RP odgrywać tam gdzie było tyle zamieszania, po 20 tysięcznej prośbie odejście wkoncu cię skulem i zabrałem do paki, z tym że nie wziąłem od ciebie dokumentów zgadza się nie wziąłem, wypadło mi z głowy i było duże zamieszanie w tym miejscu gdzie cię zakulem, ale jak najbardziej mandat ci się należał i tu nie ma co dyskutować, te wasze odwalanie widziało 3 funkcjonariuszy, którzy przyjechali mi pomóc z wami, bo was było z 10 w autach, oczekuje na odpowiedź zarządu.
  23. Uszanowanie, PO I Qubi21 Zacznijmy od tego ze wraz ze swoją armia , gdy ja sobie suszylem staliscie w 7 aut i uniemozliwialiscie mi prowadzenie czynnosci jaka jest suszenie, prosilem ciebie oraz innych o odejscie nie zastoswaliscie sie po czym powiedzialem zebys odszedl, nie odpowiedziales mi w ogole, po czym napisalem prosze ostatni raz i odliczylem do 3 nie wykonales zadengo ruchu po czym cie zakulem odgrywajac przy tym RP, dalem ci mandat za Niewykonywanie polcen funcjonariusza, nie przyjales mandatu, wiec poszedles do wiezienia. A cala ta twoja akcja RP to byly dwa zdania, a jeszzcze wczesniej wraz ze swoimi kolegami przeszkadzales mi. Cale twoje przeszakdzanie potwierdzi mi funcjonariusz @Korni. Czekam na wypowiedz zarzadu
  24. No to bardzo przepraszam mój błąd jestem stanie oddać ci te pieniądze, oczywiście nadal czekam na odp zarządu
  25. Uszanowanie, PO I Qubi21 Myślę że nie dałem Ci trzech mandatów na raz tylko, po prostu się kręciłeś ciągle tzn. Jechałeś i zawracales. Było tam dużo kinederkow którzy tak robili i o ile pamiętam twój zion też tam był, a jeśli jednak doszło do mojego przewinienia to jestem w stanie oddać ci te pieniądze, mogłeś też do mnie naosiac na pm to byśmy się dogadali, mogę też się usprawiedliwic tym, że kręciło się tam dużo kinderkwo którzy mnie rozpraszali i jeśli doszło do tego że cię tak skasowałem to przez moją nieuwagę spowodowana ich osoba. Czekam na wypowiedź zarządu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin