-
Postów
83 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Qubi21
-
Wdziowie Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dajcie mi w prezentcie trochę repki i będę wdzięczny. Pozdrawiam wam serdecznie gracze 4life, kochamy was. Pozdrawiam prawowity członek Kinder Mafii na banie
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Dziękuję, życzę wzajemnie oraz pragnę poinformować, iż o repce z mojej strony możesz zapomnieć. Buźka pa..
-
Nudzi nie będe Cię wzywać, Wszystkiego Najlepszego
-
Pozdrawiam kinder mafię!
-
-
-
Widzowie wynikach na support zaszły jakieś ogromne pomyłki,serio.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Siema 60, jak leci?
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
A co piszesz bo ci bana nie zdjęli? XD
Żałosne pozdro za 3lata jak ci banik minie ;*
-
Haha mordziaty ub mogę mieć w każdej chwili. Pozbieraj jakieś lepsze argumenty, co?
-
Po drugie mam perma,nawet takich rzeczy się nie doinformowales
-
-
Hihi przez 60 dobre osoby patrzą na świat zza krat
-
Fajnie się puszcza bindy na innych kanałach na zmienionym Nicki? Pogchamp dla Ciebie.
- Pokaż poprzednie komentarze 134 więcej
-
@ReVieW był w FD, ale nuty żadnej nie słyszałem od jego autorstwa
@Majsterunio byłem z tobą w akademii, a ReVieW był ponad miesiąc później co świadczyło o tym, że nie miał jak nagrać piosenki ze mną i udawać nietoperza, bo sam to pamiętam.
Jedyny gracz który nagrywał z Pontonem i z nami to był Redi123. Nie słyszałem nigdy aby ReVieW miał taki nick a przyjaźnimy się bardzo dobrze od ponad roku więc prędzej czy później dowiedziałbym się o istnieniu takiego konta i o owym zachowaniu.
-
Mam nadzieję, że sprawa z piosenką wyjaśniona, zamykam temat.
@LOCK
-
Dobra zamknąć du*e już, bo już waszego pierdolenie słuchać nie mogę
-
Okej wywalone w to mam es
-
Ale i tak beka bo większość z was bierze grę na poważnie xDD
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło