Skocz do zawartości

DareK.

Gracz
  • Postów

    2 838
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DareK.

  1. Bolson nie szalej tak z avatarem pachnącym tygrysku.

  2. Witaj Miłej gry życzę oraz dużo sukcesów :>
  3. LOL D@r3k zostaje odwieszony z powodu pewnego niedopatrzenia z wczorajszej sytuacji.

  4. NO I GITARA SIEMA! PRAWILNY CEJ

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Czekoladowo

      Czekoladowo

      Ale ja się śmieje z norbiego który się z Ciebie śmieje :D

       

    3. Namik209

      Namik209

      Hyak jeszcze troche i bedzie niebieski xD

    4. Czekoladowo

      Czekoladowo

      HUAHUAHUAHUA, suppek z małego przekleństwa [*]

    5. KubaT
    6. DareK.
  5. DareK.

    4Life S01 E00

    Looooooooooool
  6. O kurde 3°C :o

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Frixo

      Frixo

      Nie ma to jak w środku lata iść o 9 rano w bluzie i dresach na dworze, bo jest tak zimno ;-;

    3. mireczek.

      mireczek.

      Frixo ja mam tak samo :C mam teraz na sobie bluze jak na zime :C

    4. BarteQ*
    5. Hector

      Hector

      Za rok, znając życie, tak dopierdzieli w lato, że ludzie będą się bali z domu wyjść, bo będzie 50 stopni. Ja wam to mówię.

    6. gibipl

      gibipl

      kurde kijowe te wakacje bo zimno ;c

  7. Na urodziny Kuwardowi wybiło 8000 postów :o Graty ziom i Ioo lat xd

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie najlepszego bo za dobrze Ci będzie
  10. STUWA GRUBYakaXQWARD Ktoś ma dziś jesscze urodziny? ((XD))

  11. Dobra, wypowiadać się tu mogą:oskarżeni, ktoś kto chce wprowadzić informacje do skargi, ktoś z ssami, adminstracja. Reszta otrzyma %%
  12. Tez wydaję mi się że Yaski raczej nie zrobiłby czegoś takiego. Musiał bawić się ktoś z SDSA/SAPD/Adminstracji. Lub włamanie na konto? Mało prawdopodobne. Coś podejrzana sprawa
  13. CO RAMOS POROBIŁ <3 Hala Madrid :3

  14. DareK.

    Skarga na Hyak

    Dobra lock To wcale nie jest śmieszne, tylko żałosne ;_;
  15. DareK.

    Skarga na Hyak

    Patolaa w tym SDSA
  16. 100 postów dziś, dziękuję dobranoc.xd

    1. Lampi

      Lampi

      GZ. Show me jur bydlak man

    2. DareK.
    3. [GM]Wasted

      [GM]Wasted

      Wbij na serwa ;3

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin