Skocz do zawartości

DareK.

Gracz
  • Postów

    2 838
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DareK.

  1. DareK.

    Auto z Hod Dogami

    W tym dziale nie składamy propozycji dotyczących skryptów, można tutaj przedstawiać swoje mapy.
  2. było pić mleko, a nie czystą

  3. Model fajny, ale montaż do mnie nie przemawia. Zbyt przekombinowany.
  4. ejejejej, jeszcze ja mam rumpo XD
  5. było jakieś info dot. postępów tworzenia nowej pracy? bo ja mało aktywny, a widzę że "lekkie" opóźnienie jest

    1. Ping.

      Ping.

      Eeee tam takie lekkie, może właścicielowi chodziło o następne wakacje ;D

    2. Adrian...
    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      o jezu jak następne wakacje to niezła Lipaaa

    4. Lewanek*
  6. DareK.

    Melina

    Słabe, ale z drugiej strony to Twoja pierwsza praca. Poćwicz trochę.
  7. Model super, ale raczej nie na serwer :v
  8. DareK.

    ALE.. END?

    Też się wypalilem, ale wziąłem urlop. Jak nie powróci chęć to skończę tak jak ty XD Żyj sobie tam jakoś godziwo bez serwera i wbij czasami ((: Jak zawsze, do zobaczenia znów za jakieś pol roku xd!
  9. Fajne, lepsze od obecnego
  10. DareK.

    [ME] Baza

    Mapa fajnie zrobiona, ale nie ma takiego klimatu szpitala. Nadaje się pod Baze dla TSA powiedzmy. Jeszcze wydaję mi się że jest za mało ozdób, wygląda zbyt surowo. Oczywiście jest to tylko moja skromna opinia. A no i 93 miejsca dla pracowników to gruba przesada xd
  11. Szczerze mi się nie podoba, ale próbuj dalej
  12. DareK.

    Fortune

    Mi się podoba taki jaki zrobiłeś, bez zmian.
  13. DareK.

    [ME] Interior

    Jeszcze nigdzie nie widziałem sufitu z cegły , również średnio wygląda tekstura podłogi. Wyposażenie też takie sobie. Ogólnie źle nie jest, ale szału nie ma. Leci +
  14. DareK.

    SF Medical Center

    Z jednej strony ładne, ale nie w pełni mi się podoba kurde Sam fakt, że interior jest w budynku to niestety ale kwalifikuje interior do "nie wgrania". Przyjemniej tak było mi mówione jak robiłem kiedyś pewien interior. Leci +
  15. DareK.

    [ME] By Jefray1

    Takie sobie, ale leci +
  16. Średnio mi się podoba ta giełda bez tego budynku. Dobry pomysł z powiększeniem parkingu, ale mi osobiście tam nie pasuje. Wykonanie nawet okej. Leci +
  17. Podoba mi się, ale jakby zrobić GCBA i reszte na podstawie DFT-30? Chciałbym coś takiego zobaczyć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin