-
Postów
70 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez LeninNaSkuterze
-
Sprzedam Jakiś pojazd i moplik (ciekawe albo nie co kto lubi)
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Odpisałem ci na pv, odczytaj sobie, dogadamy sie -
Sprzedam Jakiś pojazd i moplik (ciekawe albo nie co kto lubi)
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Coś bliżej 700k -
Sprzedam Jakiś pojazd i moplik (ciekawe albo nie co kto lubi)
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Przyzwoity start, jeszcze troche brakuje, dalej -
Sprzedam Jakiś pojazd i moplik (ciekawe albo nie co kto lubi)
LeninNaSkuterze opublikował(a) temat w Archiwum
Model: Oracle ID: 134294 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 1630km Dodatki: felgi (1097), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (CIN 777R), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) i wizu niestandardowe czy jakoś tak Cena: Dobra offa = sell Coś od siebie: Sos, Ciuchy i Borciuchy. 40ns, 30 któryś aktywny może kogoś to zainteresuje bo pewnie i tak nic do ceny nie da Model: MSK-1000 ID: 150459 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1862,3km Dodatki: aplikacja 'Eatsy' Cena: Dobra offa = sell Coś od siebie: Sos, Ciuchy i Borciuchy SS’y: https://files.fm/u/usvapyxntj -
Pożegnanie To już jest koniec, nie ma już nic, będziemy wolni, będziemy pić
LeninNaSkuterze opublikował(a) temat w Archiwum
Dobry wieczór, witam czytających których to obchodzi i tych co to nie obchodzi. Po dłuższej przerwie, a nie czekaj [...] po odejściu z serwera tak naprawdę w maju, lecz z sporadycznymi wpadami na serwer powiedziałem sobie, że owo dnia dzisiejszego z tym serwerem powiem basta, dziękuje za grę, miło miło i lepiej już tu nie będzie. Ot to dlaczego dzień dzisiejszy? Kto wie, ten wie. Dlaczego lepiej tu nie będzie? Ponieważ złote czasy serwera były w czasie pandemii. I tym bardziej jak poznało się ciemną stronę tego serwera [...] Ale przechodząc dziękuję wam kochane parapeciki za popsucie mi gry za co bardzo, bardzo wam dziękuje, odszedłem z mta i czuję się lepszym człowiekiem, a nie jak wy robić głupie śmieciarki od 8 do 14h dziennie. To dopiero trzeba nie mieć życia, no ale co kto lubi, mam nadzieje że moja akcja zostawiania gruzów na waszej bazie bardzo wam się podobała i urozmaiciła wam grę. Spokojnie tu już nic dla was nie ukryłem A więc teraz podziękowania dla osób które pokazały mi jasną stronę serwera i są spoko osobami @Deviseq17 i @Wassekk - dziękuje wam za pokazanie serwera i spędzenia jakoś pierwszych godzin i pokazania co i jak @miniwisnia33.exe - pamiętam jak ciebie sprowadziłem na serwer i robiliśmy matching fur zanim to było modne (wiśniowy club nadal pamiętany) @ImWojtas.77 - fajnie sie odwalało i bardziej przez ten serwer sie zapoznaliśmy, poza graniem w mc - no i teraz sigiemka osoby @mat17, @Wth.Perquuu, @SEQ*, @Kristo123, @wronaaaa, @wyscigufka i inni, ale już nie chce mi się wymieniać xD i tak już dużo czasu zmarnowałem na pisanie tu cokolwiek A więc to koniec, dziękuje i nie dziękuje i pozdrawiam i nie pozdrawiam -
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
@lock Temat do zamkniecia pojazd sprzedany -
Jednak coffam bo sellnolem go
-
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Chce się go szybko pozbyć Jak na start jest git -
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze opublikował(a) temat w Archiwum
Zaczynając byłem dogadany z graczem na ofertę pieniężną lecz się wycofał i wystawiam jeszcze raz i mam nadzieje że Walton znajdzie nowego właściciela Model: Walton ID: 38000 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 106104km Dodatki: wlot - maska (1004), felgi (1080), wydech (1020), moduł UP3, tablica rejestracyjna (R3DD3V1L), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) Cena: Ostatnia offa forum 200k trade, offa na serwerze 190k w kasie. CW:250k, KT: 190k Coś od siebie: Idealny pojazd dla kolekcjonerów przez równe id. Fajny walton jeden z 4 o tej pojemności ns (na chwile obecną). Pojazd bardzo fajny do dokończenia lub trzymania jako donica. Miałem go trochę coś w nim zrobiłem, była rozłąka z nim na miesiąc i do mnie wrócił lecz mam brak chęci do jego dokończenia. Z tego co wiem jest jego kopia na 25k coś id na pojemności 1.6 za to ten jest kopią pewnego legendarnego dla pewnych osób waltona 2.2ft z nitro na radach który kuHash miał okazję testować. Chcę go oddać w dobre ręce za dobrą gotówkę ponieważ przyda się do dokończenia projektu, a bardziej do nitro do tego projektu. Ciekawe propozycje wymiany będą brane pod uwagę SS'y: -
Zamały jak dla mnie i miejsce oklepane, dzięki za ofkę, dalej
-
220 trade
-
21,5
-
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Napisz pv co masz na trade, i już nawet taka offa mi się podoba -
Sprzedam [S] Duży ładny domek w Angel Pine
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na UwUsnyPlac temat w Archiwum
30 -
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Napisz pv co masz na trade, ale i tak dalej -
50k na rozruch
-
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na LeninNaSkuterze temat w Archiwum
Start jak start dalej -
10k na start
-
Sprzedam R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY
LeninNaSkuterze opublikował(a) temat w Archiwum
Model: Walton ID: 38000 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 106104km Dodatki: wlot - maska (1004), felgi (1080), wydech (1020), moduł UP3, tablica rejestracyjna (R3DD3V1L), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) Cena: - - - Coś od siebie: Fajny walton jeden z 3 o tej pojemności ns. Pojazd bardzo fajny do dokończenia lub trzymania jako donica. Miałem go trochę coś w nim zrobiłem, była rozłąka z nim na miesiąc i do mnie wrócił lecz mam brak chęci do jego dokończenia. Z tego co wiem jest jego kopia na 25k coś id na pojemności 1.6 za to ten jest kopią pewnego legendarnego dla pewnych osób waltona 2.2ft z nitro na radach który kuHash miał okazję testować. Chcę go oddać w dobre ręce za dobrą gotówkę ponieważ przyda się do dokończenia projektu, a bardziej do nitro do tego projektu. Ewentualnie mogę go wymienić za jakieś doniczki lub jakieś msk na dużej pojemności ( mam trochę kasy na dopkę ) SS'y: -
Model: Walton ID: 38000 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 106104km Dodatki: wlot - maska (1004), felgi (1080), wydech (1020), moduł UP3, tablica rejestracyjna (R3DD3V1L), niestandardowe lampy (czerwone), kolor felg (zlote), podświetlenie licznika (biały) Cena: - - - Coś od siebie: Fajny walton jeden z 3 o tej pojemności ns. Pojazd bardzo fajny do dokończenia lub trzymania jako donica. Miałem go trochę coś w nim zrobiłem, była rozłąka z nim na miesiąc i do mnie wrócił lecz mam brak chęci do jego dokończenia. Z tego co wiem jest jego kopia na 25k coś id na pojemności 1.6 za to ten jest kopią pewnego legendarnego dla pewnych osób waltona 2.2ft z nitro na radach który kuHash miał okazję testować. Chcę go oddać w dobre ręce za dobrą gotówkę ponieważ przyda się do dokończenia projektu, a bardziej do nitro do tego projektu. Ewentualnie mogę go wymienić za jakieś doniczki lub jakieś msk na dużej pojemności ( mam trochę kasy na dopkę ) Ss'y: Do 3-4 godzin się pojawią
-
Nazwa nieruchomości: --- Lokalizacja: --- Cena: 50-80k Sposób kontaktu: tutaj lub discord Coś od siebie: Masz proponuję. Pisz
-
@lock sprzedane, do zamknięcia
-
Model: Gamma ID: 134440 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4,3km Dodatki: - - - Cena: 102,5k do nego Coś od siebie: Fajne zwinna rajdówka. Ogółem polecam. To te po prawej jak ktoś nie wie SS’y:
-
Sprzedam Potrzebuje kasy na Upgrade Sancheza do 2,2 Więc sprzedaje złomy
LeninNaSkuterze odpowiedział(a) na shizer temat w Archiwum
cofam jadnak -
@lock do zamknięcia, pojazd sprzedany