Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Z jednej strony na tak z drugiej na nie. -Fajne urozmaicenie i troszke dodatkowego urealnienia gry -Odwalacze, odwalacze i jeszcze raz odwalacze, którzy będą upalali swoje gruzy wszędzie.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Ogłoszenie z dnia 07.01.2019 do: Zwolnienia Podchorąży @KrycheK zostaje zwolniony dyscyplinarnie ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z powodu: Otrzymania kary serwerowej
  6. Dobra, strona SAFD nie ma nic do dodania, proszę o wypowiedź KSF.
  7. Pracownik finalnie nie dostał żadnego pytania a więc odniosę się do Ciebie. "Co do grupy na msg, byłem tylko jej członkiem , co do statusu Hrydzia - w tym momencie mogę napisać, że np. "Kacperix dostał teraz ode mnie 500 euro psc" Są rzeczy na które nie miałem wpływu czyli wszystkie poza tymi które uwzględniłem w spojlerze." Też mogłem pisać różne rzeczy (tak jak mówiłem - w nerwach spowodowanych życiem prywatnym), a co się stało finalnie "To co słyszałeś a to co było naprawdę to dwa różne światy"
  8. Tak, to jest rozmowa która została wyjaśniona z Answerem, pisałem to w nerwach i sie przyznaje. Sam ówczesnego lidera przeprosiłem i obiecałem poprawę. Niemniej jednak jako członek obecnego zarządu mam prawo przepytać pracownika z wiedzy ogólnej ze straży. Poprzez wiedzę ogólną rozumiem podstawowe kwestie i zagadnienia. Wiele razy słyszałem z jego ust słowa typu "Jestem we frakcji tylko i wyłącznie dla odwalania (niestety nie mam na to dowodów, a samo wyrażenie mogę lekko przekręcić). Chciałem się więc upewnić, że jest sens trzymania go we frakcji. Tak jak pisałem, użyłem wulgarnych słów, ponieważ byłem zdenerwowany.
  9. A więc prostuje i się wypowiadam. Decyzje podjęła Komenda Główna + zarząd większością głosów. Nie dostałeś powrotu z powodu tworzenia grup we frakcji. Dowody: Próba zlikwidowania pracownika: Tutaj wypowiedź członka zarządu @CysieX Następnie gdy dowiedzieli się, że ich informator nie jest pewny: Oraz teksty obrażające oraz grożące obecnemu Zarządowi oraz Komendzie Głównej Do tego przekopiuje jeszcze wszystko z powrotu w/w! "Witam, ja osobiście nie zgadzam się z przyjęciem z powodu, który poprę odpowiednimi argumentami. Chyba lekkie żarty.... A poczekaj, Ty przecież tylko rozpowszechniałeś opinie: "Odpowiedz jest prosta nie podobało mi się co się wówczas działo w KG ( mówię z perspektywy członka zarządu ) , osoby które jawnie psuły „rodzinną atmosferę” frakcji uchodziły płazem , ciągle konfidencenie jeden na drugiego itp. W pewnym momencie miałem dość i odszedłem później rozpowszechniając moją opinie co się w danym momencie we frakcji działo." Oczywiście grupka ta nie nazywała się "Kochamy" tylko była to nazwa odwracająca cały sens: Wycinek ten jest z grupy na facebooku, ma zamazane dane osobowe, aby nie rozpowszechniać ich ale jeśli klepniesz się w pierś na pewno przypomnisz sobie taką sytuacje, oszukasz kogoś ale nie siebie samego. Następnie odwołując się do rzekomego psucia stosunków frakcyjnych, no niestety ale ówczesny lider nie zwolnił nas, dlaczego? Sam sobie na to odpowiedz. Wszystkie dowody wyjaśniliśmy sobie, a sprawa była całkowicie o coś innego. Po wyjaśnieniu sam @Answer powiedział, że musimy się pozbyć Waszej grupy, ponieważ pojawiają się masowe odejścia. Nie będę więcej pisał na ten temat. Dopowiem tylko, że po tym jak w/w lider nie zwolnił nas pojawiły się z Waszej strony oszczerstwa, że zostałem bo robię @Answerowi modele i tym podobne. Jest to co najmniej nieodpowiednie i pokazuje Wasz brak argumentów. Przejdźmy dalej, Twoje zachowanie w zarządzie też nie wymaga zbędnego komentarza, bo każdy logicznie myślący człowiek zrozumie o co chodzi: Tak zachowuje się człowiek piastujący funkcje w zarządzie? Śmiech na sali. Odnośnie screenów, mogę dostarczyć wersje z podanym imieniem i zdjęciem profilowym, aby nabrały one wiarygodności. Dalej mam przyjemność poruszyć powrót @Sosna. Po pierwszym wejściu na mumble (po zaistniałem sytuacji) stwierdził on, że takiego czegoś we frakcji nie ma prawa być więc od razu przeszedł na naszą strone. Nie wiem co mu nagadaliście, ale jak widać uwierzył drugiej stronie. Może po prostu nasze zdanie było jakieś tak... hmm.. jakby to powiedzieć - godniejsze zaufania i bardziej realne. Jak grupa która ma w swoim składzie 5-6 osób (nie jestem teraz dokładnie pewien) ma przeciwdziałać całej frakcji, a dla tej grupy cała frakcja jest do zwolnienia. Troszkę się to nie klei. Tutaj na koniec jeszcze taki jeden mały "Śmieszny" memik, który został wykonany przez Waszą grupe, i ma na celu pokazać innym, jak to jesteście okropnie męczeni i jak to Wam ciężko w życiu i w wirtualnej pracy" W tym momencie moja decyzja jest nieodwołalna." DODAJE: NIE WSZYSTKIE TEKSTY PISAŁ OSKARŻAJĄCY TYLKO GRUPA, DO KTÓREJ NALEŻAŁ!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Ogłoszenie z dnia 30.12.2018 do: Zwolnienia, Powroty Podchorąży @PremierVin zostaje zwolniony dyscyplinarnie ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z powodu: Załatwiania spraw prywatnych na służbie, dodatkowo otrzymuje on kare w postaci Bana. @stefan009*998 Odchodzi ze struktur San Andreas Fire Departament na własne życzenie. @MRpompom.*_69 powraca do struktur San Andreas Fire Departament na stopień 
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Ogłoszenie z dnia 23.12.2018 do: Odejścia,zwolnienia Podchorąży @RzeszowianiNek odchodzi ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na własne życzenie. @WinterGoat zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu: otrzymania kary serwerowej (AFK-BAN)
  22. Ogłoszenie z dnia 23.12.2018 do: Stanowiska @Sosna zostaje ponownie wcielony do Komendy Głównej. Otrzymuje on dodatkowo stanowiska Szkoleniowca i Egzaminatora.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin