Wszystko jest zrobione uczciwie z naszym regulaminem. Cytując:
1.2.Każdy pracownik bez względu na posiadany stopień ma obowiązek przestrzegać normy, które zostały wymienione poniżej.
1.4.Regulamin wchodzi w życie z dniem: 22.05.2018r.
8.2.Pracownik któremu zostanie zdjęta kara serwerowa w przeciągu 24 godzin nie zostaje ukarany.
Co do gracza @MikiQ ban nie został zdjęty w ciągu 24 godzin więc został wydalony z frakcji? Coś niezrozumiałego? :O
W naszej frakcji @Fus1oN odznacza się wiedzą w wielkim stopniu wykraczającą ponad materiał podstawowy.. Dlaczego? Ponieważ w życiu prywatnym robi rzeczy, które my odgrywamy tutaj. Nie mam zamiaru opisywać jeszcze raz tej sytuacji ze wszystkimi szczegółami, ponieważ jest już opisana przynajmniej dwa razy.
Nie ukrywam, że patrząc z mojej prywatnej perspektywy życie drugiego człowieka jest ważniejsze od tego, co robimy wirtualnie w grze. @Fus1oN został ukarany "zerowaniem minut", co było dla niego dosyć mocną karą. Stracił około 400 tysięcy wirtualnej gotówki. Nie mam nic więcej do dodania.