Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Okłamałbym Cię gdybym powiedział że mi się nie podoba
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Ekstra się prezentuje, naprawdę przemyślane pytania! Dzięki ślicznie! Super się pracowało
  9. Śliczneee!!!! Jeśli to projekt na serwer to niestety, w tym miejscu jest zbyt dużo obiektów przez koszary frakcji SAFD , a szkoda. Przydałby się. Jeśli jednak nie chcesz wykorzystać tego u nas, to naprawdę mapa jest świetna, gratulację całokształtu i liczę na więcej!
  10. 1513376236_DreeY-Modele.thumb.png.b01310a234944f17a6d1e0c9bc21cd8a.png

    LOGODISSuzytek.png.46b444e2173e49caef3d73ae3267518e.png

    Pracownia przyjmuje nowe zlecenia, co chcielibyście widzieć na serwerze? Piszcie śmiało, wykonam wszystko! :D 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  14 więcej
    2. japkooo.

      japkooo.

      ^rozszerz horyzonty, nie patrz na swoje włości..

       

      Osoby z TSA na pewno by się ucieszyły.

    3. DreeY

      DreeY

      Pierwszy punkt, kurier, w którym z tyłu będzie ruszany podjazd łącznie z otwarciem drzwi. Druga rzecz to sweeper, a następnie San News. Kolejność losowa ;3 

    4. Zefix7

      Zefix7

      Uwielbiam Banshee, może Banshee przypominające Dodge Viper'a?

    5. ReDi.

      ReDi.

      Ja to bym jeszcze pereniala  w Cabrio zrobil xD

    6. Alpaka*
  11. DreeY

    [MODEL] Mechanika

    Nie podobają mi się tekstury.
  12. Może powiecie, że spamie statusami, ale ja po prostu chce Wam pokazać coś, z czego jestem w pewien sposób dumny. Przegląd prac niespełna dwóch miesięcy, a dokładnie 20 osobnych modeli. Wszystko przystosowane jest pod realia serwerowe, brak błędów (wersje ostateczne) Są to same pojazdy, pracownia wypuściła jeszcze kilkanaście modeli, budynki i inne prace przeznaczone na serwer. To dzięki Waszym propozycjom wszystko zostało dokończone ukazane na światło dzienne. Dziękuje Wam <3 !

    tScFAfi.png

     

    Y8n9dSk.png

    https://imgur.com/a/W6sywEG

    1. japkooo.

      japkooo.

      Totalny kozak Dreey, świetna robota! <3 

    2. AdiK..

      AdiK..

      Spamisz statusami!!!!!!!!!!!!!!!

      Poza tym liczy się jakość, a nie ilość. 

    3. FullaN
    4. Krychu

      Krychu

      Oby więcej takich świetnych modeli  <3

    5. Placuszek

      Placuszek

      No nie ma za co mordeczko, z fartem. A tak poza tym to hej @AdiK.

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Do teraz nie wiem dlaczego ja to zrobiłem -_-

    H3I47td.jpg

    https://imgur.com/a/g8nDi5B

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Romek.
    3. Ciamaidek

      Ciamaidek

      1 godzinę temu, AdiK. napisał:

      W sumie ładniejsze to od tej lawety. 

      Bezguście

    4. AdiK..

      AdiK..

      @Ciamaidek to samo mógłbym powiedzieć o Tobie, ale o gustach się nie dyskutuje. (:

    5. Ciamaidek

      Ciamaidek

      Ależ prosze, mów :D W sumie warto sie dowiedzieć czegoś o sobie.

    6. AdiK..

      AdiK..

      Masz 24 lata, raczej już zdążyłeś poznać samego siebie. 

  15. Nick z serwera: DreeY Nick używany na Mumble: DreeY Ilość godzin przegranych na serwerze: 1734 godzin. Czy posiadałeś już kanał?: Tak jest! Nazwa kanału: Pracownia Modelerska - Modelowanie obiektów 3D - DreeY Nazwa podkanałów: Warsztat #1 Biuro Właściciela Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak, wyśle w wiadomości prywatnej. Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Na pewno. Coś od siebie: Dziękuje za utworzenie :)
  16. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale wydaje mi się że jest za dużo cieni I kontrastu wytworzonych przez ten shader. Przez to mój odbiór mapy przez pryzmat zdjęć jest trochę zakrzywiony. Pomimo to praca na najwyższym poziomie, gratulacje I czekam na więcej
  17. SAFD wykorzystuje ten sam wariant więc nie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin