Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Kolor ustawiony jest na takim samym poziomie specular jak w podstawce SA.
  2. Napisz więc co dokładnie Ci sie nie podoba, a postaram sie to zrobić. Przykleić to się może brud do opon.
  3. Hej, dzisiaj zaprezentuje Wam odświeżony model DFT-30, w którego skład wchodzi kilka wariantów. Praca przeznaczona na serwer w celu odświeżenia wyglądu szaty modeli 3D. POPRAWKA: Od wersji będącej na na serwerze w głównej mierze różni się kolizją oraz błędami, które obecnie są zniwelowane
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Samsung A50 czy A70? Proszę tylko opinie na podane wyżej dwa telefony. Mam bardzo dobra ofertę różniącą się tylko o około 10 złoty, a całość jest bardzo przystępna w porównaniu do innych telefonów. <3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. JadaczPierogowRuskich

      JadaczPierogowRuskich

      gdzieś w lutym 2020 nowe samsungi a51/a71 wychodzą więc lepiej będzie poczekać moim zdaniem xd

    3. DreeY

      DreeY

      Myślałem nad tym, ale kurcze.. Potrzebuje nowego telefonu i nie chce sie męczyć ;P 

    4. DreeY

      DreeY

      Wezmę raczej A70, jutro jeszcze go rozeznam na żywo. Dziękuje wszystkim za opinie. Obawiam sie tylko że będzie troche za duży bo to jednak 6.7 Cala jest ;D

    5. FragusS

      FragusS

      Ja w ogóle zrezygnowałem z Samsung'ów i kupiłem Xaomi Redmi Note 7. Swoją drogą Xaomi to świetny telefon, spełnia wszystkie funkcje i działa bez zarzutów - nawet lepiej niż Samsung. Ma wiele więcej do zaoferowania, posiada o wiele więcej opcji. Bardzo polecam. Jestem zadowolony  z tego zakupu. Dlaczego zrezygnowałem z Samsung'a? Ponieważ już niejednokrotnie się zmagałem z różnymi problemami z telefonami tej marki.

    6. 13karoy

      13karoy

      Godzinę temu, JadaczPierogowRuskich napisał:

      gdzieś w lutym 2020 nowe samsungi a51/a71 wychodzą więc lepiej będzie poczekać moim zdaniem xd

      tak mozna czekac w nieskonczonosc

  7. Widziałem screena modelu w nocy i nie ukrywam że dla mnie jest on troszkę za ciemny. Widać czarny prostokąt.
  8. Mam Plannnn... Wykonam go sammmm....

    Jutro z pracowni modelerskiej wylatuje nowy model, kto wie co to będzie? Niech milczy :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      Mam nadzieję, że stworzyłeś coś takiego:

      Znalezione obrazy dla zapytania samochód pies

    3. Marcepand

      Marcepand

      Coś czuje, że jakaś przeróbka wozu 43 z safd 

    4. BidoN

      BidoN

      Cytat

      Mam nadzieję, że stworzyłeś coś takiego:

      Znalezione obrazy dla zapytania samochód pies

      Chciałbym to zobaczyć

    5. Placuszek
    6. hoopak

      hoopak

      Multipla. Ojć, miałem nie mówić...

  9. Niedziela wieczór i humor...
    Fajny bo wtorek, środa czwartek łącznie 7 lekcji <3
    Chemia, Chemia, Biologia, Biologia, Polski, Polski i Matma :D 
    Dobranocki :)

    1. AdiK..

      AdiK..

      A co to za okazja? Jakieś matury próbne w szkółce? 

    2. DreeY

      DreeY

      @AdiK. tak, matury próbne i praktycznie wolne ;D 

    3. AdiK..

      AdiK..

      U mnie też są i z tego tytułu uwaga, uwaga... 1 odwołana lekcja w całym tygodniu! 

    4. Paw3l_
    5. zbychu997

      zbychu997

      Nieno fajnie jutro EDB,Matma,fizyka,angielski,matma,matma,matma,matma

  10. Na miejscu RCON dodawałbym
  11. Wprowadzone na serwer. Więcej w aktualizacjach. Zamykam jako autor tematu
  12. Dzisiaj w dziale Ogłoszenia pojawi się aktualizacja. Dziękuję wszystkim za miłe słowa oraz krytykę ❤
  13. Zapraszam do oceny. Karetka posiada 4 warianty: P, S, T i wariant ZRM dla SAFD.
  14. Pomysł na nowość z działu modeli?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. MrAsfurix

      MrAsfurix

      2 minuty temu, AdiK. napisał:

      @MrAsfurix jakieś propozycje? 

      Chętnie zobaczyłbym jakieś customowe interiory dla studia filmowego

      Albo interior dla redakcji 

    3. Yamaszka

      Yamaszka

      Cos nowego do sabry ;/ 

    4. TiVo.
    5. DreeY
    6. TiVo.

      TiVo.

      Nowa baza samd tylko 3D:*

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Jest coś z modeli na serwerze, co według Was można by odświeżyć lub dodać? Chodzi mi głównie o skiny, obiekty statyczne lub pojazdy frakcyjne.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. DreeY

      DreeY

      Nie no, ja jestem bezstronny tylko odpowiem na propozycje koszar. Jak można oceniać coś, co byłeś w stanie zobaczyć 19 maja 2019 roku, kiedy to byłeś na serwerze ostatni raz. Panowie z SAFD prosze sie uspokoić. Czekam na dalsze propozycje.

    3. AdiK..

      AdiK..

      9 minut temu, Norbiwwk napisał:

      Ciekawe jakby ci się chałupa paliła co byś zrobił hmm? byli by pierwsi na miejscu, jeszcze by NIC za to nie wzięli, szacunku trochę. Widać, że twoje podejście do danych rzeczy bardzo dziecinne. :)

      Twoje podejście do czytania ze zrozumieniem też jest bardzo dziecinne. Napisałem, że nie szanuję OSP, które nic nie robią (tylko jakieś zawody, imprezy śmieszne itp.), a raczej taka jednostka, która nie posiada odpowiednio przeszkolonych członków, sprzętu, nie ugasiłaby mi raczej "chałupy". 

      Z tego miejsca polecam zapoznać się z raportem Najwyższej Izby Kontroli na temat OSP działających w Polsce.

      https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/osp-osp-nierowna.html

    4. driftz

      driftz

      @Norbiwwk ,, jedyna osoba, której tekstury koszar i one same się nie podobają'' XDDD świeci się to jak psu jajca 

    5. MrAsfurix

      MrAsfurix

      2 godziny temu, DreeY napisał:

      Jak można oceniać coś, co byłeś w stanie zobaczyć 19 maja 2019 roku, kiedy to byłeś na serwerze ostatni raz.

      Najwidoczniej jest to możliwe skoro jednak mi się nie podobają.

    6. lefji
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. 24-10-2019, Los Santos ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na podstawie art. 8.4 Regulaminu San Andreas Fire Department z dnia 19 Sierpnia 2019 r., Zastępca Komendanta Głównego San Andreas Fire Department, Nadbrygadier @DreeY nakłada następujące kary na Funkcjonariuszy San Andreas Fire Department: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZWOLNIENIA DYSCYPLINARNE - Starszy Sekcyjny @OskarSTK zostaje Zwolniony Dyscyplinarnie z powodu Słusznej Skargi złożonej do Biura Skarg i Wniosków w Komendzie Głównej SAFD ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- UPOMNIENIA PISEMNE - Starszy Strażak @VoluNteeR zostaje ukarany Upomnieniem Pisemnym z rąk Zastępcy Komendanta Głównego San Andreas Fire Department w związku z ostatnim nieodpowiednim zachowaniem na służbie - Podchorąży @D.K3ler zostaje ukarany Upomnieniem Pisemnym z rąk Zastępcy Komendanta Głównego San Andreas Fire Department w związku z ostatnim nieodpowiednim zachowaniem na służbie -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin