-
Postów
1 930 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
43 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez DreeY
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Samsung A50 czy A70? Proszę tylko opinie na podane wyżej dwa telefony. Mam bardzo dobra ofertę różniącą się tylko o około 10 złoty, a całość jest bardzo przystępna w porównaniu do innych telefonów.
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
gdzieś w lutym 2020 nowe samsungi a51/a71 wychodzą więc lepiej będzie poczekać moim zdaniem xd
-
Myślałem nad tym, ale kurcze.. Potrzebuje nowego telefonu i nie chce sie męczyć ;P
-
Wezmę raczej A70, jutro jeszcze go rozeznam na żywo. Dziękuje wszystkim za opinie. Obawiam sie tylko że będzie troche za duży bo to jednak 6.7 Cala jest

-
Ja w ogóle zrezygnowałem z Samsung'ów i kupiłem Xaomi Redmi Note 7. Swoją drogą Xaomi to świetny telefon, spełnia wszystkie funkcje i działa bez zarzutów - nawet lepiej niż Samsung. Ma wiele więcej do zaoferowania, posiada o wiele więcej opcji. Bardzo polecam. Jestem zadowolony z tego zakupu. Dlaczego zrezygnowałem z Samsung'a? Ponieważ już niejednokrotnie się zmagałem z różnymi problemami z telefonami tej marki.
-
Godzinę temu, JadaczPierogowRuskich napisał:
gdzieś w lutym 2020 nowe samsungi a51/a71 wychodzą więc lepiej będzie poczekać moim zdaniem xd
tak mozna czekac w nieskonczonosc
-
Mam Plannnn... Wykonam go sammmm....
Jutro z pracowni modelerskiej wylatuje nowy model, kto wie co to będzie? Niech milczy
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
-
Coś czuje, że jakaś przeróbka wozu 43 z safd
-
CytatMam nadzieję, że stworzyłeś coś takiego:

Chciałbym to zobaczyć
-
Adikomobil?
-
-
Niedziela wieczór i humor...
Fajny bo wtorek, środa czwartek łącznie 7 lekcji
Chemia, Chemia, Biologia, Biologia, Polski, Polski i Matma
Dobranocki
-
Pomysł na nowość z działu modeli?
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Jest coś z modeli na serwerze, co według Was można by odświeżyć lub dodać? Chodzi mi głównie o skiny, obiekty statyczne lub pojazdy frakcyjne.
- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
Nie no, ja jestem bezstronny tylko odpowiem na propozycje koszar. Jak można oceniać coś, co byłeś w stanie zobaczyć 19 maja 2019 roku, kiedy to byłeś na serwerze ostatni raz. Panowie z SAFD prosze sie uspokoić. Czekam na dalsze propozycje.
-
9 minut temu, Norbiwwk napisał:
Ciekawe jakby ci się chałupa paliła co byś zrobił hmm? byli by pierwsi na miejscu, jeszcze by NIC za to nie wzięli, szacunku trochę. Widać, że twoje podejście do danych rzeczy bardzo dziecinne.

Twoje podejście do czytania ze zrozumieniem też jest bardzo dziecinne. Napisałem, że nie szanuję OSP, które nic nie robią (tylko jakieś zawody, imprezy śmieszne itp.), a raczej taka jednostka, która nie posiada odpowiednio przeszkolonych członków, sprzętu, nie ugasiłaby mi raczej "chałupy".
Z tego miejsca polecam zapoznać się z raportem Najwyższej Izby Kontroli na temat OSP działających w Polsce.
-
-
-
XD.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło