Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. 13.02.2020 Support @romeg.redd zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu niegodnego reprezentowania ekipy serwera.
  2. DreeY

    Aktualizacje na serwerze

    12.02.2020 Odświeżono pojazd "Virgo" oraz dodano do niego wariant cabrio.
  3. Kolejne projekty w przygotowaniu ;3 

    1. LuKi16
    2. Krychu

      Krychu

      Oho widzę, że się rozkręcasz Błażeju  :D

    3. .szybki

      .szybki

      tylko nie kalecz mi sardynki ok. (Jedynie ze ja koxuwa zgruzujesz to będzie super)

    4. Johnny*

      Johnny*

      Może tym razem sadler? 

  4. DreeY

    Aktualizacje na serwerze

    10.02.2020 Na serwer dodane zostały nowe modele pojazdów: Odświeżono wygląd pojazdów SAPD: Dodano model pojazdu Ratownictwa Chemicznego dla SAFD:
  5. Modele są ładne. Powinni Cię zatrudnić jako twórcę w Rockstar Games, pracę wyglądają jak wyciągnięte z gry. Nie jest to wprawdzie mój styl, ale szanuję za umiejętność modellingi
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. DreeY

    Aktualizacje na serwerze

    08.02.2020 Na serwer zostały wprowadzone nowe modele pojazdów. Odświeżony Elegant: Oznakowany Sultan SAPD:
  8. Nie musisz brać modelu z zasobów serwera pobieranych dla jego klienta. Wystarczy, że programem TXDWorkshop zmienisz sobie teksturę modelu o ID 3578 Pliki do wyciągnięcia z gta3.img specjalnym programem, np. "IMGTool". Files: TXD: sjmla_las.txd IDE: LAxref.ide DFF: DockBarr1_LA.dff
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. DreeY

      DreeY

      24 minuty temu, Asn. napisał:

      usuń ten syf na dole modelu i kupuje już 

      Na serwerze i tak będzie usunięte ;d

    3. Yamaszka

      Yamaszka

      To w takim razie czekam na dodanie :) 

    4. Arbuz*
    5. andegawen
    6. veeito.
  10. :((

    1. Krychu

      Krychu

      dziwnie wyglądasz bez niebieskiego kolorku  :/

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. DreeY

    Pokaż swoje stanowisko.

    Jako inicjator zabawy - dodam coś ;3
  13. DreeY

    Pokaż swoje stanowisko.

    Hejka Kochani , na forum są zabawy z pokazywaniem Swojej Twarzy oraz Swojego Hobby. Może tym razem pokażemy swoje stanowiska komputerowe/innego rodzaju którymi chcecie się pochwalić. Zapraszam serdecznie do chwalenia sie! ;3
  14. DreeY

    Pokaż swoją twarz

    Hejka Kochani A na zdjęciu Błażejek i jego Epiphone ;3
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Dużo informacji, na plusik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin