Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. DreeY

    Godzina W Pamiętamy !

    Cześć i chwała bohaterom Pamiętamy godzina 17:00 [W]
  2. Powie mi ktoś, jak zrobić z modelu wariant innego pojazdu?

    1. Szumixooo03

      Szumixooo03

      odawanie nowych wariantów wymaga modyfikowania plików modeli (DFF)

      i dodawania kawałka modelu, nazywając go extra1, extra2, extra3, extra4 lub extra5. Następnie należy ustawić

      element rodzica do chassis_dummy. To informuje GTA,

      że dodany model jest przypisany do pojazdu jako jeden z wariantów i będzie działać w GTA

    2. Davlo
    3. Szumixooo03

      Szumixooo03

      No pokazu slajdów robić nie będę XD

    4. Davlo
  3. Potrzebuje pomocy modelera, pw! :D

    1. batycki

      batycki

      zależy o co chodzi

  4. Pomoże ktoś z modelem 3d z zmodellera? Wszystko zrobione dobrze a w MTA nie pojawia się pojazd :(

    1. Szender

      Szender

      Na żadnym serwerze nie ma?

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Banshee 1.8, UP1,2, LPG, rejka, dach klucz i inneeee
  7. Jaki program polecacie do teksturowania modelu pojazdu?

    1. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Chodzi ci o nałożenie nowej naklejki coś w ten deseń czy zmiana tekstury?

    2. TheKruzii

      TheKruzii

      txd workshop do tekstur, a do modeli zmodeler

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Model: Banshee V-Max: 231km/h - zgodnie z tabelą na forum! Pojemność silnika: 1.800cm3 Przebieg: 17,5k Usterki: Stan igła, brak usterek! Cena: Licytacja od 400k ID: 1834 - 7 na serwerze! Kolor: Biały pasek a reszta fioletowa. Tuning: UP1, UP2, LPG 50l, CB, ogranicznik, Fele malowane, Podświetlenie licznika czerwone, wariant dachu. Kolor świateł: Standardowe lśniąco białe. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DreeY Możliwa wymiana za fajny pojazd z dopłatą z obu stron. Za cene która mi się nie podoba nie sprzedam!
  10. Banshee Id 1834 7 na serwis. UP1, UP2, 1.8 LPG 50, licznik, dach, Fele malowane, ogranicznik. CENE OFERUJ!
  11. DreeY

    Bulleta

    Demont UP1, Up 2 i biorę za Banshee UP1,2 1.8, dach, licznik itp
  12. Przemyślę to i dam znać. I jak decyzja?
  13. Co jest? Nie mogę wejść na mumble a bana nie dostałem...

    1. Baker
    2. AdiK..

      AdiK..

      Jaką masz informacje jak próbujesz się połączyć?

    3. DreeY

      DreeY

      AdiK., już wszystko okej, jakaś blokada była nałożona nie wiem za co ;d

  14. Zamienie za banshee 1.8, UP1, 2, LPG 50l, Fele malowane, ogranicznik, rejka, klucz 7 na serwerze!
  15. DreeY

    @C

    Cena? Ile byś dał? Nie znam się na cenach Banshee, pisz ile chcesz. 550k Przemyśle, dam Ci znać na pw jak coś Aa, pamiętaj. Banshee jest 7 na serwerze.
  16. DreeY

    @C

    Cena? Ile byś dał? Nie znam się na cenach Banshee, pisz ile chcesz. 550k
  17. DreeY

    @C

    Cena? Ile byś dał?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin