Skocz do zawartości

SzymonBOSS

Gracz
  • Postów

    17
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez SzymonBOSS

  1. Treść wątku: Dzień Dobry. Chciałbym prosić o zmianę wariantu mojego samochodu. Chwilkę temu zobaczyłem jak gracz na serwerze posiada taki sam samochód jak ja tylko, że z wersji cabrio. Dowiedziałem się od osoby, która jest Suportem na Serwerze, że tutaj należy złożyć odpowiedni wniosek w kwestii zmiany wariantu samochodu. Login: SzymonBOSS Nick: SzymonBOSS ID pojazdu: 53614 Na jaki wariant chcesz zmienić: Chciałbym zmienić na wersję CABRIOLET SOFTOP Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://ibb.co/Qfj9Npg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin